Buďte svěží a zhubněte s guaranou!

Už jste vyzkoušeli guaranu? Jestliže čelíte stresu, únavě a vyčerpání, je to ta nejlepší volba, která vaše tělo pořádně vzpruží!

A pozor, pokud tyto stavy řešíte kávou, třeba hned několika šálky denně, tak riskujete své zdraví. Káva má na naše tělo nerovnoměrné a krátkodobé účinky, takže její efekt se rychle dostaví, ale také rychle vymizí, ovšem následky pravidelného užívání vám zůstanou – věrnými průvodci častého pití kávy jsou vysoký tlak, srdeční choroby, podrážděnost, nervozita či nespavost.

Podobných neduhů se při pravidelném užívání guarany rozhodně obávat nemusíte!

Navíc, účinky guarany jsou dlouhodobé a vytrvalé, a přitom se nemusíte obávat žádných vedlejších účinků! Tak co, pořídíte si tento zázrak i vy?

Guaranu seženete v podobě prášku – můžete si ji koupit v kamenných obchodech, velmi snadno ji objednáte i na internetu. Doporučuje se užívat polovina až jedna plná čajová lžička prášku z guarany denně. Prášek můžete rozmíchat v libovolném nápoji anebo jídle, a to je vše.

Jaké jsou účinky guarany na lidské zdraví?

Guarana pochází z tropické liány paulinie nápojné, kterou najdete ve střední a jižní Americe. Kouzelné povzbuzující účinky guarany se skrývají především v jejích semenech. Ty obsahují účinné alkaloidy, jako jsou kofein, theobromin a jiné látky, které mají povzbudivý účinek, jak na lidské tělo, tak na lidskou psychiku.

Ať už budete guaranu užívat pravidelně anebo nárazově, nemusíte se obávat žádných nepříjemných vedlejších účinků. Ba naopak, guarana má nejen skvělý vliv na nervovou soustavu člověka (zlepšuje paměť, podporuje koncentraci, zbavuje únavy a vyčerpání), ale také na jeho trávení. Působí totiž proti průjmu, zrychluje metabolismus a usnadňuje spalování tuků, což znamená, že guarana na hubnutí je rovněž skvělou volbou. Navíc jejím pravidelným užíváním podpoříte svou imunitu.

Pořiďte si ji co nejdříve, ať ji máte v případě potřeby po ruce!

button_kupte-zde