Guarana proti stresu a vyčerpání

Jestliže právě prožíváte psychicky náročné období, potřebujete povzbudit a vytrvat vzhůru třeba dlouho do noci, tak zapomeňte na kávu a sáhněte po guaraně!

Guarana se získává ze semen tropického liány paulinie nápojné a je známá pro své skvělé stimulační účinky. Ať už potřebujete povzbudit po fyzické anebo psychické stránce, tak guarana rozhodně splní vaše očekávání.

Je to dáno tím, že semena guarany obsahují silné stimulanty v podobě alkaloidů kofeinu, theobrominu a dalších, které stimulují činnost nervové soustavy a přispívají k celkové psychické i fyzické tělesné vitalitě.

V situaci, kdy se chystáte na psychicky vyčerpávající období, připravujete se na zkoušky a potřebujete zůstat dlouho bdělí a v té nejlepší kondici, prášek guarana vaše smysly dokonale povzbudí.

Ideální je užívat guaranu v prášku v bio a raw podobě – právě takový produkt je zárukou té nejvyšší kvality. Můžete si jej zakoupit jak v kamenných prodejnách se zdravou výživou a výživou pro sportovce, tak i na internetu. V každém případě vždy žádejte tu nejvyšší kvalitu pro vaše zdraví.

Dávkování guarany je snadné. Doporučené dávkování prášku z guarany je polovina až jedna plná čajová lžička za den. Prášek můžete rozmíchat v libovolném jídle nebo nápoji, takže ať už jej přidáte do kaše smoothie anebo třeba do čaje, vždy vám skvěle poslouží.

Navíc, stimulační účinky guarany mají i další efekt na lidské zdraví. Nejenže podporují mozkové funkce, takže s guaranou hravě zůstanete bdělí a budete mít dobrou paměť, budete se dobře soustředit. Guarana navíc také příznivě ovlivňuje trávící soustavu člověka – zastavuje průjmy, zrychluje metabolismus a přispívá tak ke spalování tuků a rychlejšímu hubnutí. Ženám ulevuje od silných menstruačních bolestí. A obecně podporuje tělesnou imunitu.

Velkou výhodou užívání guarany je i to, že její stimulační účinky jsou dlouhodobé, vyrovnané, bez nepříjemných vedlejších účinků.

button_kupte-zde