Guarana spolehlivě zažene vaši únavu!

Cítíte se vyčerpaní? Doléhá na vás únava? Potřebujete povzbudit? V tom případě vám přijde vhod guarana!

Guarana se vyrábí ze semen tropické rostliny paulinie nápojné. Tato liána se vyskytuje v jižní a střední Americe a je známá především díky svým silným povzbuzujícím účinkům.

Semena této rostliny obsahují velké množství alkaloidů, které jsou zároveň i spolehlivými stimulanty. Jedná se v první řadě o kofein, theobromin, a ještě další látky, které můžete využít ve svůj prospěch i vy.

Jistě vás napadne, čím se užívání guarany liší od účinků, jaké vám může přinést káva. Podstatný rozdíl je především v tom, že povzbudivý efekt guarany je trvalý a rovnoměrný. Zatímco káva ve velkém množství způsobuje podrážděnost, nervozitu a nespavost, a může být příčinou vysokého krevního tlaku či srdečních chorob, tak v případě guarany se žádných nežádoucích vedlejších účinků obávat nemusíte.

Guaranu můžete používat jak pravidelně, tak nárazově pro překonání psychicky náročného období, v době, kdy potřebujete zůstat dlouho do noci bdělí a soustředění, třeba proto, že se učíte na zkoušky.

Rozhodně se vyplatí koupit si guaranu a mít ji po ruce. Prášek ze semen stačí rozmíchat v libovolném nápoji anebo jídle, ideálně v množství poloviční až celé čajové lžičky.

Účinky guarany na lidský organismus se ovšem zdaleka neomezují pouze na stimulaci mozku. Je pravda, že guarana zlepšuje paměť, podporuje soustředění, brání únavě a udrží vás dlouho bdělé a fit. Mimo jiné má také výborné účinky na trávící soustavu, protože dokáže zastavit průjem. Dále zrychluje metabolismus a podporuje odbourávání tuků, takže ji můžete využít i jako podpůrný prostředek při redukční dietě. Přináší úlevu v případě silných menstruačních bolestí. A mimo psychické a fyzické vitality člověka pozitivně působí i na jeho imunitu.

Takže když si ve vypjatých situacích dopřejete guaranu, rozhodně vám to prospěje.

button_kupte-zde

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení