Co říkají mistři na božskou houbu nesmrtelnosti

Prý údajně umí vzkřísit i mrtvé. Tak samozřejmě některé výrazy jsou poměrně dost nadsazené, ale pojďme se podívat na leskokorku lesklou – Reishi. V překladu znamená Nádherný květ a v tradiční čínské medicíně se objevila snad už od 3. století před Kristem. Právě o její podpoře nesmrtelnosti se píše v dávných kronikách, ale je pravdou, že údajně složky, které obsahuje, mají skutečně velmi příznivý vliv na lidský organismus. Zlepšují kvalitu zdraví a prodlužují tak život.

Jedná se o houbu, která má tak trochu nahořklou chuť a tak se vůbec nehodí do gastronomie, nicméně se jí nedají upřít léčivé účinky. Vynikající je například v tom, že zvyšuje průtok krve, snižuje hladinu cholesterolu a poradí si i s vysokým tlakem. Zklidňuje a rovněž i zmírňuje případné bolesti. To samozřejmě je jen malý výčet všech lékařských dovedností. Možná se ptáte, jak takovou houbu vlastně konzumovat, když ve skutečnosti žádnou lahůdkou není. Ono to není složité, protože v dnešní době existují různé doplňky stravy v podobě tobolek nebo čaje s Reishi. 

Bojovnice proti civilizačním chorobám

Díky tomu, že skvěle dokáže posílit imunitní systém, tak umí dokonce i eliminovat rakovinové buňky. Častokrát se doporučuje i lidem, kteří trpí onkologickými problémy jako funkční doplněk konvenční léčby rakoviny. Vzhledem k tomu, že se skutečně Reishi osvědčila při běžné konzumaci a to je jedno v jaké podobě, ačkoliv čistý prášek nebo kapsle plněné tímto skvostem jsou efektivnější formou, tak sklízí úspěchy i v dalších oblastech lidského zdraví.

  • Mírní stres a tím pomáhá skvěle posílit organismus a nenechá na něj dopadat negativní vliv tíživých podmínek.
  • Velmi příznivě působí v oblasti psychiky, posiluje tak mozkovou činnost a v podstatě uklidňuje celkově tělo. Díky tomu ji například mniši používali před meditacemi.
  • Únava rozhodně není žádný cizí pojem a nemluvě o tom, když máte nevyváženou stravu. Tělo nemá odkud čerpat energii a dostavují se různé únavové syndromy. Reishi skvěle pomáhá i v těchto případech.

button_kupte-zde