Instantní cereální kaše uvítá každá domácnost

Současná doba klade čím dál vyšší nároky na naši výkonnost a zodpovědnost, a tak se stává, že velice snadno propadáme depresím a skepsi, jak máme všechno stihnout a zároveň se postarat o rodinu a udržet si odstup od nezdravých potravin. Nedostatek volného času totiž velmi často svádí k tomu, sem tam uzobnout něco nevhodného, jen abychom zahnali hlad nebo chuť na sladké, zatímco si nejsme schopni ušetřit čas na přípravu vydatné a zdravé snídaně nebo svačiny.

Nedoplácejte na nedostatek času odbýváním se v jídle, využijte instantních cereálních kaší, jejichž příprava zabere jen pár minut, a vy můžete ke stolu usedat s dobrým pocitem, že váš organismus dostane to, co vyžaduje.

Kaše se vyrábí ručně a s láskou

Obilné celozrnné kaše připravují lidé, kteří mají ke zdravé výživě kladný vztah. Proto jsou instantní pokrmy zhotoveny s láskou a empatií, a nenajdete v nich také žádné chemikálie, co tam nepatří, a pochopitelně ani řepný bílý cukr. Základ jejich složení tvoří obilné celozrnné vločky nebo krupice  v BIO kvalitě, sušené ovoce teplem nebo mrazem (lyofilizací), oříšky a semínka, obilný protein a malé množství některých vhodných superpotravin, například ovoce acerola.

Kaše na dovolené

Dovolená je obdobím, kdy konečně můžeme alespoň na pár dnů vysadit a zvolnit tempo, což ještě podpoří touhu po klidném rozjímání v přírodě, anebo vhodné sportovní aktivitě, aniž bychom ztráceli mnoho času u kuchyňské plotny. A tak máte-li objednaný pobyt v soukromém penzionu, kde je k dispozici vlastní kuchyňka, z jejíhož okna je nádherný výhled na panorama Jizerských hor, nemusíte být v kuchyni uzavření několik hodin, vezměte si s sebou více instantních obilných kaší s odlišným složením, které pouze zalijete horkou vodou a necháte několik minut odstát. Mezitím si nachystáte batoh s náhradním oblečením a pláštěnkou a po snídani vyrazíte do terénu v plné síle nabití energií z celozrnných obilovin, semínek a ovoce.