Instantní čiroková kaše vás nezklame

Ve společnosti stále přibývá zájemců o zdravý životní styl a to je samozřejmě dobře. Čím více lidí se bude zdravěji stravovat a brát zodpovědnost za svůj zdravotní stav do svých rukou, tím lepší budou i mezilidské vztahy na různých úrovních.

K ozdravnému procesu současné „západní“ společnosti přispívají i obilné kaše. Celkem nenápadná záležitost, ale s dosti podstatným vlivem na naši psychiku i fyzickou kondici. Kaše z celých zrn či obilných vloček se sladí rostlinnými sirupy a ovocem, přidávají se do nich oříšky a jsou zejména vynikající volbou pro zdravé snídaně.

Jednou z nich je i čiroková kaše, oblíbená zejména mezi strávníky s celiakií, protože neobsahuje lepek. Kromě toho spočívají její výhody i v nutričním složení, najdete v ní vitamíny skupiny B, železo, měď, zinek, hořčík, vápník, fosfor, draslík a některé další stopové prvky. Cirokova kase je ideální velmi sytou a výživnou snídaní pro dospělé i pro děti, zvláště pak pro náročnější aktivity, jako je sport v přírodě (cyklistika, turistika, lyžování) anebo sportování v uzavřených prostorách sportovních hal.