Javorový sirup skvěle dochutí palačinky

Stalo se vám někdy, že se vám ohlásil někdo známý či příbuzný, s nímž byste rádi poklábosili, a on vám navrhl, že by to v jeho případě bylo možné třeba ještě dnes? Taková milá návštěva jistě přijde vhod, jenže co jí nabídnout k občerstvení?

Nemusíte kvůli tomu běžet do supermarketu a nakupovat kvanta salámů a rohlíků, máme pro vás tip na něco výživnějšího a možná, že i chutnějšího – palačinky s javorovým sirupem.

Těsto na palačinky zvládne připravit i naprostý amatér, namísto kravského mléka lze použít mléko mandlové a pro zahuštění těsta bez vajec použijte vanilkový pudink.

K palačinkám se skvěle hodí čerstvé ovoce anebo domácí ovocný džem, bílý jogurt a zmiňovaný javorovy sirup, s nímž teprve získá pokrm výjimečné chuťové vlastnosti.

Dochucování palačinek sirupem javorovým je velmi obvyklý proces, který si pochvaluje mnoho strávníků, a ti se také svými pocity chlubí v tematicky zaměřených webech na Internetu. A javorový sirup cena? Ta není tak vysoká, abyste si jej nemohli dopřát častěji. Javorovy sirup cena je navíc položka, kterou vyváží její obsah, a sice velmi nutričně cenný a vyvážený zdroj minerálů, stopových prvků a vitamínů ze surové javorové mízy.