Maca vám dodá potřebnou sílu i výkonnost

Víte, co se stane s vaším tělem, když začnete užívat kořen maci peruánské?

Maca peruánská je doslova nabitá živinami. Jen málokterá rostlina se může pochlubit tak bohatým obsahem látek důležitých pro lidské zdraví. Nelze se tedy divit tomu, že je maca peruánská považována za superpotravinu, adaptogen a afrodiziakum zároveň.

Celý zmíněný elixír zdraví se nachází v kořeni rostliny – nenápadná rostlinka skrývá pod zemí obrovskou bulvu, ze které se připravuje cenný prášek. Ten si můžete dopřát i vy, ať už v podobě kapslí anebo volně sypaného prášku.

V kořeni rostliny najdeme především vysoký obsah sacharidů, dále bílkoviny, aminokyseliny, vlákninu a mastné kyseliny. Zapomenout nesmíme ani na vitamíny, minerály, stopové prvky, a také saponiny, třísloviny, steroly či alkaloidy.

Je tedy jasné, že se jedná o velice výživnou potravu, kterou dokázali využít již staří Inkové – a také oceňovali významné účinky maca peruánská na zdraví člověka.

Užívání maca kořene je snadné – v případě potravinových doplňků v podobě prášku postačí, když si dopřejete jednu až tři čajové lžičky denně ve spojení s vaším oblíbeným nápojem anebo jídlem.

Účinky maca prášku na sebe nenechají dlouho čekat. Oceníte je zejména v situaci, kdy chcete podpořit své libido a zvýšit sexuální výkonnost. Účinky maca na muže se projeví v podpoře erekce a výkonnosti. Účinky maca kořene na ženy spočívají v podpoře plodnosti, harmonizaci menstruačního cyklu a v úlevě při menopauze.

Kořen maca je zdrojem přírodních rostlinných hormonů, které vaše tělo zbytečně nezatíží, jsou účinné a nemusíte se obávat žádných vedlejších účinků.

Mimo to je maca skvělou výživou, která celkově podpoří vaši vitalitu a pomůže vám lépe zvládat stres. Projevuje se ve zvýšení psychické i fyzické odolnosti, takže se brzy budete cítit mnohem lépe.

Neváhejte a načerpejte energii z čisté přírody peruánských And!

button_kupte-zde