Zapomeňte na umělé hormony – podpořte své libido macou peruánskou!

Na podporu sexuálních funkcí existuje celá řada preparátů. Nicméně mnohem lepší než krmit své tělo syntetickými hormony, je sáhnout po přírodním prostředku, který je dobře stravitelný a nemá žádné negativní vedlejší účinky. A právě proto je maca peruánská tak oblíbená.

Řeřicha peruánská neboli maca peruánská je drobná rostlina, která ve svém řepovitém kořeni ukrývá významné množství živin, důležitých pro lidské zdraví. Je velmi výživná a plná zdravých sacharidů a jiných důležitých látek, a zároveň obsahuje rostlinné hormony, které mají výborný vliv na ženské i mužské pohlavní orgány.

Maca zlepší vaše sexuální funkce

K tomu, abyste podpořili své libido, sexuální výkonnost, plodnost, erekci, anebo si ulevili při menopauze a harmonizovali menstruační cyklus, nemusíte užívat rizikové syntetické hormony. Stačí vám k tomu jedna až tři čajové lžičky prášku z kořene maci peruánské, které si dopřejete ve spojení s oblíbeným nápojem anebo jídlem. A můžete se spolehnout, že účinky se spolehlivě dostaví.

Dávkování maca prášku je maximálně snadné, žádné nežádoucí negativní účinky nejsou známy, a hlavně – maca skutečně funguje!

Všichni moc dobře víme, že vždy je mnohem lepší sáhnout po přirozeném prostředku, který pochází z přírody než po syntetických preparátech, které naše tělo zbytečně zatěžují, a v případě umělých hormonálních přípravků jsou ještě navíc rizikové.

Maca – koktejl živin pro vaši větší vitalitu

Nicméně maca neobsahuje pouze rostlinné hormony. Najdete toho v ní mnohem více. Nejedná se zdaleka pouze o afrodiziakum, ale také o superpotravinu a adaptogen, který lidem pomáhá v boji proti stresu a zvyšuje jejich psychickou i fyzickou odolnost.

Díky vysokému obsahu sacharidů, bílkovin, aminokyselin, vlákniny, vitamínů, minerálů, stopových prvků i mastných kyselin a dalších důležitých látek, se jedná o opravdu vydatnou stravu pro tělo!

button_kupte-zde