Na zářivý úsměv stačí kokosový olej

Kokosový olej je doslova přírodní zázrak. Nelze se proto divit tomu, že se řadí mezi superpotraviny – obsahuje mnoho důležitých živin. Ovšem kokosový olej nepomáhá člověku pouze při jeho konzumaci, ale osvědčil se také jako užitečný kosmetický pomocník.

47

Kokosový olej můžete doma využít na tisíc způsobů. A rozhodně neváhejte s jeho zařazením do vaší kosmetické výbavy. Vydá hned za několik pomocníků, a přitom vás vyjde na pár korun.

Kokosový olej vám přijde vhod v péči o pokožku celého těla včetně vaší pleti, v péči o vlasy, a dokonce je skvělý i kokosový olej na zuby.

Kokosový olej na zuby má hned několik pozitivních účinků. Můžete ho využít jak k léčbě ústní dutiny, tak i na bělení zubů kokosovým olejem.

Kokosový olej zubům prospívá hned v několika ohledech. Obsahuje nejen cenné živiny, ale také látky s antiseptickými a antibakteriálními účinky, jako je například kyselina laurová.

Kokosový olej a zuby si skvěle rozumějí, ať už máte zájem o bělení zubů kokosovým olejem anebo o uzdravení ústní dutiny od nepříjemných zánětů dásní, od zubních kazů anebo například aft.

Díky protizánětlivým a antibakteriálním účinkům vás olej zbaví nežádoucích mikroorganismů, jako jsou bakterie, kvasinky a plísně, které způsobují infekce ústní dutiny. Spolu s jejich nežádoucími projevy zmizí i nepříjemný zápach úst, který mnoha lidem výrazně komplikuje život.

Kokosový tuk se navíc využívá i k celkové tělesné detoxikaci – stačí, když si budete olejem čas od času proplachovat ústa, takže dojde k detoxikaci a ozdravení ústní dutiny, ale také krku a potažmo celého organismu. Jedná se o účinnou léčebnou metodu, kterou doporučuje i ájurvéda.

Jistě vás zajímá i kokosový olej na bělení zubů. K bělení zubů kokosovým olejem stačí, když si je budete tukem pravidelně otírat s pomocí zubního kartáčku – snadno a rychle se tak zbavíte plaku i nežádoucího zabarvení.

button_kupte-zde