Kokosový olej vlasy posílí i regeneruje

Trápí vás slabé, lámavé vlasy s roztřepenými konečky? V tom případě vsaďte na přírodní zázrak v podobě kokosového oleje na vlasy, který vaší hřívě dopřeje hloubkovou regeneraci, a již po několika dnech používání uvidíte jasné výsledky. Jestliže se naučíte používat kokosovy olej na vlasy pravidelně, tak vám vaši bujnou a zdravou kštici budou brzy všichni závidět.

46

Kokosový olej obsahuje řadu cenných látek. Jestliže se bavíme o účincích kokosového oleje na vlasy, pak bychom měli v každém případě zmínit to, že obsahuje vitamíny K a E, železo a kyseliny laurovou a kaprinovou, které jsou pro naše vlasy pramenem zdraví.

Kokosový olej na vlasy

Navíc, pokud se ptáte, jak používat kokosový olej na vlasy, pak byste měli vědět, že je to opravdu snadné. Nepotřebujete k tomu nic víc než pouze samotný kokosový olej, který rozpustíte buď v misce anebo v teplých dlaních.

Nicméně když budete tuk vybírat, mějte na paměti, že sázka na vysokou kvalitu se jednoznačně vyplatí. Jestliže sháníte kokosový olej do vlasů, dopřejte si maximální kvalitu v podobě bio panenského kokosového tuku nabitého maximální dávkou živin pro zdraví.

Kokosový olej vlasy vyživí, regeneruje a hydratuje, takže vlasové vlákno bude na pohled velmi pevné a lesklé. Dokáže zacelit roztřepené konečky vlasů, zastavit jejich vypadávání, zbavit pokožku lupů, a také nežádoucích bakterií a plísní, které napadají vlasovou pokožku.

Jak použít kokosový olej na vlasy?

Kokosový olej můžete na vlasy použít několika způsoby. Záleží především na tom, kolik máte času a o jaké ošetření máte zájem. Buď se může jednat jen o rychlé ošetření vlasů po každém umytí, kdy tuk vetřete především do kořínků a vyhnete se pokožce hlavy. Anebo můžete ošetřit vlasy i vlasovou pokožku, kterou důkladně promasíruje, a následně si svou hřívu znovu umyjete. Můžete využít i kokosový olej na vlasy přes noc jako výživný regenerační zábal.

button_kupte-zde