Připravte si osvěžující nápoj z jedlé sody pro zdraví!

Pokud jde o využití jedlé sody v domácnosti, je bohaté. Jedlá soda je v péči o domácnost všestranným pomocníkem a přijde vám vhod ve všemožných situacích od vyčištění zašlého stříbra, přes odstranění mastných skvrn až po navrácení svěžího vzduchu do vaší lednice. Ale napadlo vás někdy, že byste mohli jedlou sodu využít také v péči o zdraví?

30

Jedlá soda má k lidskému tělu velice blízko. Jedná se o přírodní látku, která se běžně vyskytuje jak v přírodě, tak v lidském organismu. Hydrogenuhličitan sodný naše tělesné orgány dokonce cíleně uvolňují, aby neutralizovaly kyselé prostředí v našem těle.

Ovšem mnohdy ani ta největší snaha nestačí a může dojít k překyselení organismu. Kyseliny se do lidského těla přirozeně uvolňují při trávení a také v procesu dýchání. Překyselení organismu můžeme napomoci i my sami konzumací nevhodných potravin, ať už jde o pečivo z bílé mouky, mléčné výrobky anebo tučné maso.

Pakliže vás trápí nepříjemné pálení žáhy anebo trpíte překyselením organismu, využijte jedlou sodu pro zdraví!

Je to velice spolehlivý pomocník, který se v péči o zdraví přímo nabízí. Navíc, koupit si jedlou sodu je hračka – narazíte na ni doslova na každém rohu, a to za pár korun.

Pálení žáhy – překyselení žaludku zažene spolehlivě během několika chvilek. A jestliže chcete mít jistotu, že si ve svém těle nepěstujete nezdravé kyselé prostředí, které by mohlo ohrozit vaše zdraví, pak si dejte jednou za čas osvěžující nápoj z jedlé sody – připravíte ho jen s pomocí dvou decilitrů vody, lžičky sody a několika kapek citrónu.

Jedlou sodu lze užívat nejen při péči o zdraví, ale také při péči o atraktivní zevnějšek.

Můžete s ní spolehlivě vybělit chrup zažloutlý od častého pití čaje a kávy. Můžete s ní zbavit svou pleť odumřelých buněk a vyčistit póry, můžete ji využít v péči o vlasy anebo k odstranění zápachu z úst. Možností, jak využít jedlou sodu je zkrátka celá řada.

button_kupte-zde