Přírodní povzbuzovače do ložnic

Je pravdou, že údajně na posílení postačí celer a z něho například chutná polévka, salát nebo jiná kulinářská pochoutka. Ale vlastně napřed si pojďme říct, jak fungují. Většina přírodních afrodiziak si svůj úspěch staví na zvýšení prokrvování pánevní oblasti, stimulaci tvorby serotoninu neboli hormonu, který je spojován s dobrou náladou. Dále na podpoře mužských i ženských hormonů a konec konců i na přenosu nervových signálů. Navíc sexuální touhu doprovází přírodní látky s obsahem vitamínu B, který povzbuzuje produkci testosteronu. Také zinek má své zásluhy a to v oblasti tvorby mužského pohlavního hormonu.  A samozřejmě jsou zde další jiné látky, bez kterých by se to jaksi také neobešlo.

Některé skvosty, které se dají zakoupit v různých formách, avšak s ideálními výsledky.

Ženšen – je ideální pomocník při erektivních dysfunkcích, které dokáží pěkně potrápit.

Maca peruánská – ta dokonce umí podpořit obě dvě pohlaví, aby se probudilo to správné načasování a touha po spojení. Jinak se rovněž zaměřuje na problémy s erekcí a dokonce zvyšuje počet spermií v ejakulátu. Pomáhá při neplodnosti a u mužů je preventivním prostředkem na onemocnění prostaty.

Granátové jablko – pokud se mu vyhýbáte jen proto, že vás nebaví dolovat ven chutná zrníčka, tak možná změníte názor. Šťáva totiž pomáhá zvýšit libido a dokonce je zde přítomný testosteron.

Ginko biloba – údajně zvyšuje sexuální dovednosti. Možná je to i tím, že ginko umí skvěle ovlivnit přenos nervových vzruchů. Vzrůstá tak touha, ale i míra vzrušení. Zodpovídá za to látka acetylcholin, která pomáhá u mužů se ztopořením penisu.

Kotvičník zemní – také přezdívaný jako zelená viagra. S ním se samozřejmě můžete setkat běžně u nás. U mužů pozvedá hladinu testosteronu, u žen estrogenu. Doporučuje se jak mužům, tak ženám po čtyřicítce, kdy nejčastěji začínají ochabovat vášně.  

Existují i další bylinky nebo suroviny, které běžné používáte v kuchyni. Nebo jednoduše se tím netrapte a zakupte si hotové produkty, které budete mít bez práce.