Shodit kila lze i jednoduše s jedlou sodou

O tom, že je jedlou sodu v domácnosti možné využít na tisíc různých způsobů, jste už asi slyšeli. Ale napadlo vás někdy, že byste mohli mít sodu po ruce také při redukční dietě?

Ano, je to tak, hubnutí s jedlou sodou skutečně funguje! Pro tento proces jsou klíčové alkalizační vlastnosti jedlé sody. Jakmile se náš organismus překyselí, třeba v důsledku nesprávného jídelníčku, jedná se o velký problém. V těle brzy začnou bujet záněty, které jsou pro lidské zdraví zhoubné – proto je překyselení organismu tak nebezpečné. Takže to nejlepší, jak můžete svému tělu prospět, je neutralizovat kyselé pH. A to nijak jinak než s pomocí jedlé sody.

Jedlá soda je naprosto přirozená látka, která se běžně vyskytuje jak v lidském těle, tak v přírodě. Naše tělo hydrogen uhličitan sodný dokonce samo produkuje, aby si tak pomohlo od přebytečných kyselin. Ovšem někdy ani tato jeho přirozená schopnost na velké překyselení nestačí, a je třeba mu pomoci.

Taková pomoc může mít ještě navíc i další žádoucí efekt – neutralizace nadbytečných kyselin vašemu tělu pomůže, a ještě ke všemu urychlí spalování přebytečných kalorií.

Recept na použití jedlé sody na hubnutí je snadný. Stačí, když budete po ránu, ideálně na lačný žaludek popíjet následující nápoj:

Do sklenice čisté vody nasypte lžičku jedlé sody, rozmíchejte a přidejte pár kapek citrónu (ten je rovněž zásadotvorný). A poté samozřejmě vypijte.

Nejenže se jedná o skvělý prostředek proti překyselení organismu i žaludku, ale ještě navíc tak nastartujete svůj metabolismus k lepšímu spalování tuků.

Jak je tedy vidět, tak udělat něco pro zdraví, a ještě k tomu si vyrýsovat pěkné linie, může být snadné.

Proto neváhejte a kupte si univerzální hydrogenuhličitan sodný i vy! Nejlepší volbou je velké balení, které šetří čas i peníze – je totiž jasné, že jedlé sody není doma nikdy dost.

button_kupte-zde