Už jste přišli na chuť nápoji z mladého ječmene?

Zelené potraviny jsou velký hit. Jejich oblíbenost mezi lidmi jasně potvrzuje to, že si je běžně můžete objednat v nápojovém lístku restaurací. Každého proto napadne otázka, zda jsou opravdu k něčemu dobré, anebo se jedná jen o chytrou reklamu a placebo efekt?

Mladý ječmen a chlorella jsou nejčastějšími představiteli zelených potravin. Ale patří k nim i další. Vynikají tím, že mají vysokou výživovou hodnotu a velký podíl bílkovin – a to v naprosto přirozené, komplexní podobě.

Právě přirozená strava má pro člověka nejvyšší hodnotu. Čím více se půda vyčerpává a zemědělství intenzifikuje, tím podíl hodnotných živin v klasických potravinách klesá. Proto je nezbytné doplňovat je do organismu jinak. Ideálně cestou kvalitních, minimálně upravených doplňků. Těm se žádný syntetický preparát z lékárny nevyrovná.

Čerpáte vitamíny a minerály z tabletek z lékárny? Bohužel to nestačí. Syntetické preparáty nejsou dobře stravitelné, a často je tělo neumí zužitkovat, tak jako je tomu v případě, když jsou přirozenou součástí našeho jídla. Mezi konzumací zdravé stravy a prášků z lékárny je propastný rozdíl.

Zelené potraviny se běžně řadí k superpotravinám, liší se snad jen tím, že jsou zelené. Zelenou barvu způsobuje obsah chlorofylu, který je účinným antioxidantem, má protizánětlivé účinky, zlepšuje metabolismus a dobře působí na srdce a krvetvorbu. A mimo něj v nich najdete i řadu vitamínů, minerálů, enzymů, aminokyselin, a také vlákninu. To vše v minimálně upravené, dobře stravitelné podobě.

Je jasné, že aby to všechno fungovalo, tak je nezbytné vsadit na opravdovou kvalitu. Proto si vždy vybírejte certifikované zelené produkty z bioprodukce.

Jste stále skeptičtí a nápoj z mladého ječmene vás bytostně odpuzuje? Dejte mu šanci alespoň na pár dní, aby vás přesvědčil, že tělo pročistí, vyživí a regeneruje. Získáte tím silného pomocníka pro zdraví.

button_kupte-zde