Už jste přišli na chuť nápoji z mladého ječmene?

Zelené potraviny jsou velký hit. Jejich oblíbenost mezi lidmi jasně potvrzuje to, že si je běžně můžete objednat v nápojovém lístku restaurací. Každého proto napadne otázka, zda jsou opravdu k něčemu dobré, anebo se jedná jen o chytrou reklamu a placebo efekt?

Mladý ječmen a chlorella jsou nejčastějšími představiteli zelených potravin. Ale patří k nim i další. Vynikají tím, že mají vysokou výživovou hodnotu a velký podíl bílkovin – a to v naprosto přirozené, komplexní podobě.

Právě přirozená strava má pro člověka nejvyšší hodnotu. Čím více se půda vyčerpává a zemědělství intenzifikuje, tím podíl hodnotných živin v klasických potravinách klesá. Proto je nezbytné doplňovat je do organismu jinak. Ideálně cestou kvalitních, minimálně upravených doplňků. Těm se žádný syntetický preparát z lékárny nevyrovná.

Čerpáte vitamíny a minerály z tabletek z lékárny? Bohužel to nestačí. Syntetické preparáty nejsou dobře stravitelné, a často je tělo neumí zužitkovat, tak jako je tomu v případě, když jsou přirozenou součástí našeho jídla. Mezi konzumací zdravé stravy a prášků z lékárny je propastný rozdíl.

Zelené potraviny se běžně řadí k superpotravinám, liší se snad jen tím, že jsou zelené. Zelenou barvu způsobuje obsah chlorofylu, který je účinným antioxidantem, má protizánětlivé účinky, zlepšuje metabolismus a dobře působí na srdce a krvetvorbu. A mimo něj v nich najdete i řadu vitamínů, minerálů, enzymů, aminokyselin, a také vlákninu. To vše v minimálně upravené, dobře stravitelné podobě.

Je jasné, že aby to všechno fungovalo, tak je nezbytné vsadit na opravdovou kvalitu. Proto si vždy vybírejte certifikované zelené produkty z bioprodukce.

Jste stále skeptičtí a nápoj z mladého ječmene vás bytostně odpuzuje? Dejte mu šanci alespoň na pár dní, aby vás přesvědčil, že tělo pročistí, vyživí a regeneruje. Získáte tím silného pomocníka pro zdraví.

button_kupte-zde

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení