Jogurtová kultura

Kód: 6783
99 Kč
Skladem

Určitě vyzkoušejte s alpským mlékem v BIO kvalitě. 6648_alnatura-bio-mleko-trvanlive-plnotucne

Pro správný vývoj jogurtu je nutná správná teplota. Jogurtovač Guzzanti je jasná volba.
 6651_guzzanti-gz-706

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lahodná chuť, kterou přináší jogurt

Výhodou tohoto domácího chovu jogurtu je rozhodně to, že si můžete tuto pochoutku vyrábět donekonečna. Stačí dodržet několik zásad a v podstatě budete mít jogurt se stejnými výsledky vždy k dispozici. Je pravdou, že zpočátku to bude velké dobrodružství a vyžaduje to jistou dávku trpělivosti, ale na druhou stránku vám to přinese i radost z konečného výsledku. Navíc jogurt je velmi prospěšný pro lidský organismus, tudíž uděláte něco i pro své zdraví.

Co budete potřebovat?

  • Určitě si pořídit kulturu, kterou můžete získat v čerstvé nebo sušené podobě.
  • Neobejdete se bez teploměru, kdy je nejlepší digitální ponorný nebo v podobě teploměrných jehel.
  • Budete potřebovat inkubátor. Skvěle poslouží například jogurtovač s termostatem. Kdo chce tak trochu víc experimentovat, tak může svoji trpělivost vyzkoušet při inkubaci v elektrické troubě, kterou si zapne na pouze horní ohřev.
  • A rozhodně nechybí ani přesný postup.

Když se vám dílo podaří, tak si můžete vychutnat jogurt s konzistencí řeckého typu jogurtu. Jen si nezapomeňte schovat zálohu na další chov.

Výroba domácího jogurtu v jogurtovači nebyla nikdy jednoduší.

Obsahuje kultury pro aktivaci 1l mléka.

DŮLEŽITÉ JE DODRŽOVAT NÁVOD A POUŽÍVAT PŘESNÝ TEPLOMĚR, NEJLÉPE MLÉKÁRENSKÝ, KTERÝ JE URČEN PŘÍMO NA VÝROBU MLÉČNÝCH PRODUKTŮ.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

To nejcennější, co každý z nás vlastní, je pevné zdraví. Jestliže nám schází, nic nás nedokáže rozveselit tak, jako uzdravení. Abychom si zdraví uchovali i do vysokého věku, je ovšem zapotřebí mu věnovat náležitou pozornost. To už zjistili mnozí z nás, kteří nakupují potraviny převážně ve specializovaných obchodech (e-shopech) se zdravou výživou.

Pod tímto pojmem lze shrnout velmi široký rozsah zboží – luštěniny, ořechy a semínka, celozrnné obiloviny a těstoviny, sušené ovoce, kompoty, džemy, mouky, másla a krémy, müsli, sirupy, soli, proteiny, superpotraviny, vitamínové doplňky, přírodní sladidla, mořské řasy, koření, limonády, a dokonce i přírodní čisticí prostředky.

Velmi bohatý sortiment produktů zdravé výživy, který se neustále rozrůstá, poskytuje i obchod Naklíčeno. Snaží se většinu zboží nabízet v BIO kvalitě, plodiny pěstované šetrným a přirozeným způsobem, a nabídnout vám to, co neobjevíte v běžném supermarketu.