Finský Viili kit

Kód: 8468
599 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

 ♻ Neomezený počet opakování a kultura se množí ♻

Ve Viili kitu najdeš vše, co potřebuješ pro domácí přípravu skvělého tradičního finského viili. Od naší vlastní startovací kultury, po podrobné instrukce a online podporu pro skvělý výsledek. Chceme, aby si vlastní kefír mohl vyrobit úplně každý, a proto jako jediní v ČR nabízíme kompletní sadu.

Pokud tě láká zkusit si na vlastní kůži, jak se dělá Viili, je tento kit právě pro tebe.

Co v něm najdeš?

  • Startovací kulturu
  • Skleněnou láhev s uzávěrem
  • České skleněné brčko pro hygienické testování
  • Čistící kartáček na brčko
  • Alpské mléko v BIO kvalitě
  • Návod krok za krokem

Zasíláme v termoboxu s chladící vložkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

To nejcennější, co každý z nás vlastní, je pevné zdraví. Jestliže nám schází, nic nás nedokáže rozveselit tak, jako uzdravení. Abychom si zdraví uchovali i do vysokého věku, je ovšem zapotřebí mu věnovat náležitou pozornost. To už zjistili mnozí z nás, kteří nakupují potraviny převážně ve specializovaných obchodech (e-shopech) se zdravou výživou.

Pod tímto pojmem lze shrnout velmi široký rozsah zboží – luštěniny, ořechy a semínka, celozrnné obiloviny a těstoviny, sušené ovoce, kompoty, džemy, mouky, másla a krémy, müsli, sirupy, soli, proteiny, superpotraviny, vitamínové doplňky, přírodní sladidla, mořské řasy, koření, limonády, a dokonce i přírodní čisticí prostředky.

Velmi bohatý sortiment produktů zdravé výživy, který se neustále rozrůstá, poskytuje i obchod Naklíčeno. Snaží se většinu zboží nabízet v BIO kvalitě, plodiny pěstované šetrným a přirozeným způsobem, a nabídnout vám to, co neobjevíte v běžném supermarketu.