Mléčný kefír

Tibetská houba

Tibetská houba je velmi známá mezi lidmi, nicméně mnohé může odradit již podle svého lidového názvu. Skutečně se nejedná o žádnou klasickou houbu, ale v podstatě jsou to kvalitní kefírová zrna, která jsou pro organismus velmi prospěšná. Pokud bychom měli definovat tibetskou houbu, poté je to společenství bakterií, mléčných a octových kvasinek. Tibetská houba přežívá v mléce a živí se laktózou. Do mléka vylučuje všechny zdraví prospěšné látky, které lidský organismus velmi ocení. Velmi jednoduše se díky takovému procesu mění na kefír. Vzhledově může připomínat malé růžičky květáku. Je pravdou, že vesměs všechny fermentační kultury mají spíše formu želatiny, která má na první pohled vzhled zrn nebo placek a skutečně s říší hub to nemá vůbec nic společného.

Každý si ji může doma vypěstovat

Tibetská houba pochází z Kavkazu a Tibetu, ale zakoupit ji můžete velmi snadno i u nás. Prodej tibetské houby se běžně objevuje v inzerátech, ale pokud chcete mít opravdu jistotu, že kupujete kvalitní produkt, tak si rovnou objednejte tibetskou houbu v e-shopu. Získáte rovněž i návod, jak se o ni starat nebo jak ji konzumovat. Koupit tibetskou houbu si lze i v obchodech se zdravou výživou. Je také možné, že máte ve vaší blízkosti sousedy, kteří tibetskou houbu pěstují a již ji rozdávají. Ve skutečnosti je mnoho verzí, kde koupit tibetskou houbu.

Investice do zdravého produktu

Tibetská houba je velkým zdravotním přínosem pro lidský organismus. Nyní již víte, kde koupit tibetskou houbu a rozhodně se vyplatí vyzkoušet její pěstování, které není náročné. Pokud vás zajímá cena tibetské houby, poté nahlédněte do našich produktů v e-shopu. Tibetskou houbu můžete využít i k dalšímu zpracování a rozhodně se s ní nudit nebudete. Má poměrně široké využití a navíc si ji můžete sami vypěstovat a rozmnožovat. Cenný zdroj zdravých látek budete mít vždy při ruce.

Nejprodávanější

8 položek celkem

Cena

25749
125749

Značky

Položek k zobrazení: 8
Tibetská houba mléčný kefír
399 Kč

Vše potřebné najdete v mléčný kefír kit Určitě vyzkoušejte s alpským mlékem v BIO kvalitě 

Kód: 4949
Alpské mléko Kód: 6648
Kefír kit
459 Kč
Kód: 6634
bulgaricus 7.s1
149 Kč

Určitě vyzkoušejte s alpským mlékem v BIO kvalitě. 

Kód: 9714
Kefír kit
749 Kč
Kód: 9740
Mléčný kefír
99 Kč

Vše potřebné najdete v mléčný kefír kit Určitě vyzkoušejte s alpským mlékem v BIO kvalitě 

Kód: 9739