Chlorela je dobrá věc

Pokud se dnes chce člověk stravovat tak, aby si tím maximálně prodloužil život a upevnil zdraví, nesmí dát na nějaké babské rady, a už vůbec by se neměl spoléhat na to, co nejednou pomalu do nebes vynášejí reklamy. Protože reklamy jsou od toho, aby zajistily prodej čehokoliv, za co si zadavatel takové reklamy zaplatí, a jsou tak ochotné i zkreslovat fakta, i lhát.

Nejzdravější tak není ani to, co je za peníze vychvalováno, ani to, co má dejme tomu líbivý obal. Když si člověk dá tu práci, pozná skutečný stav věcí nejednou z údajů o složení, jež klidně i přímo odporují tomu, co se o některých výrobcích bombasticky hlásá, a když to člověk nezjistí, může si nevědomky škodit.

A na co je tedy spolehnutí, pokud si někdo usmyslí, že bude dbát na ideální životosprávu? Pochopitelně na přírodní produkty pocházející z těch nejideálnějších zdrojů. Mezi něž patří například i chlorella, jednobuněčná řasa, jež se vyskytuje ve sladkých vodách téměř celého světa. Tato řasa je jednoduchá a nenáročná, spokojí se jenom s minimem životních podmínek a není tedy nijak složité si ji vypěstovat či kultivovat s úmyslem zajistit si tím populární zelené potraviny.

V takové chlorelle nalezneme třeba chlorofyl, četné vitamíny, minerály, enzymy i bílkoviny, jež naše tělo dokáže nejlépe zužitkovat v případě, že vsadíme na bio chlorellu s narušenou buněčnou stěnou, díky čemuž je jisté, že tyto látky jen neprojdou naším tělem. Tato se dá následně konzumovat třeba jako sirup, prášek nebo tablety, a pokud má taková chlorella dávkování odpovídající našim potřebám, je pro naše zdraví pomalu nad zlato. Z ní se nám dostává široká škála dobře stravitelných hodnotných živin, které podporují naši vitalitu a energii. A nejen to – chlorella současně podporuje i trávení a správnou činnost střev, napomáhá krvetvorbě, činnosti jater, detoxikaci a celkové regeneraci. A to si prostě nelze odpírat.

button_kupte-zde