Chlorella užívání

Chlorella je zázračná sladkovodní zelená řasa, která váš organismus účinně pročistí a zbaví ho toxinů, škodlivých látek a těžkých kovů. Dodá vašemu tělu spoustu živin, vitamínů a minerálních látek. Díky tomu tak je velmi ceněnou superpotravinou. Řadí se mezi jedny z nejoblíbenější doplňky stravy na trhu vůbec a mezi jednu z nejvýživnějších superpotravin. Tento potravinový doplněk si můžete dopřát hned v několika podobách. Tato řasa je bohatá na vitamíny, minerály, antioxidanty, enzymy, esenciální aminokyseliny, chlorofyl a další důležité a cenné živiny. Je vhodná jak pro vegetariány, tak i pro vegany. Vyzkoušejte tento zázrak v podobě zelené řasy a oživte váš jídelníček.

Kde všude pomáhá a léčí

Benefitů, které vám její konzumace přinese, je dlouhá řada. Kromě jiného tak pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost organismu, působí na zdravou střevní mikroflóru nebo zlepšuje stav pokožky. Mimo to také zlepšuje kvalitu spánku, povzbuzuje myšlení, soustředění a zlepšuje paměť.

Varianty k užívání

Chlorella užívání nabízí hned v několika podobách. Záleží tak na vás, jaká varianta je vám příjemnější a pohodlnější. Jednou z variant jsou tablety. Vyzkoušet ji můžete také v podobě prášku.

Jak užívat chlorellu v sypké podobě

Pokud si zvolíte sypkou podobu v prášku, pak jej můžete přidat třeba do vašeho smoothie nebo do kaše či jogurtu. Je díky své konzistenci vhodná jak do nápojů, tak i do jídla. Díky tomu tak dodáte vašim pokrmům přidanou nutriční hodnotu v podobě vitamínové bomby. Kromě toho můžete tento prášek využít i při výrobě domácí pleťové masky, která bude mít blahodárné účinky pro vaši pokožku.

Jak a kdy ji konzumovat

Sladkovodní řasu chlorellu je ideální si dopřát jako detoxikační kúru, a to nejlépe 2x do roka – na jaře a na podzim. Tato kúra by měla v nejlepší případě trvat 4 – 6 týdnů.

button_kupte-zde