🤒 Moc se omlouváme, ale z důvodu nemocí mohou být některé zásilky o pár dní zpožděné. Expedice zboží probíhá, ale bohužel v menší míře. Moc děkujeme za pochopení a důvěru. 🙂

Dopřejte si denně jednu hrst goji pro zdraví!

Hrst bobulí kustovnice čínské denně prospěje vašemu zdraví!

Co může být lepšího? Skvěle si pochutnáte, a přitom posílíte své zdraví. A to vše naprosto přirozeným způsobem, konzumací přírodního ovoce bez přidaných chemických látek.

6

Navíc, pokud jde o plody kustovnice čínské – goji, tak se rozhodně nezmýlíte. Na trhu se běžně vyskytuje mnoho různých tak zvaných superpotravin, které ve skutečnosti zase tak účinné nejsou. Ovšem goji se na výsluní ocitlo naprosto oprávněně.

Bobule goji obsahují četné minerály, mnoho vitamínů, najdeme v nich aminokyseliny i stopové prvky, polysacharidy, karotenoidy, a samozřejmě spoustu účinných antioxidantů!

A takový elixír zdraví vaše tělo jednoznačně posílí.

Jaké konkrétní účinky má goji na zdraví?

V tradiční čínské medicíně nalezlo goji pevné postavení, protože má komplexní účinky na zdraví člověka. Zlepšuje zrak. Posiluje funkci ledvin a jater. Posiluje imunitu a brání škodlivým účinkům volných radikálů na naše buňky. Působí proti stárnutí. Zlepšuje stav pokožky. Podporuje krvetvorbu. Je ideálním pomocníkem při hubnutí. A ještě ke všemu vám zlepší náladu!

Goji můžete konzumovat jak v čerstvém stavu, tak v tom sušeném.

Jestliže máte zájem o čerstvé plody kustovnice čínské, tak vám nezbývá, než si je sami vypěstovat – pokud pro ně nechcete jezdit do Číny. Kustovnice je nenáročný keř a jistě si najde místo i na vaší zahrádce.

Ovšem pravidelný celoroční příjem goji vám zajistí pouze jeho sušené bobule. Vypadají jako červené rozinky a mají výtečnou sladkokyselou chuť. Snadno je zakoupíte jak v kamenných prodejnách zdravé výživy, tak na internetu, a to za velice příznivou cenu, kterou v peněžence nijak nepocítíte.

Stačí jedna až dvě hrsti goji denně a pocítíte to na zdraví. A je úplně jedno, zda goji budete konzumovat jen tak, jako součást jiných jídel anebo v podobě čaje.

button_kupte-zde