Také nedáte dopustit na kustovnici čínskou?

Kustovnice čínská se těší velké oblibě mezi lidmi. A to nejen u nás v České republice, ale obecně po celém světě.

Všechno to začalo v Číně – tam je kustovnice čínská doma. Její skvělé účinky na lidské zdraví objevila čínská medicína a postupně se tak dostala na výsluní v lidovém léčitelství.

7

Ovšem to, kolik užitečných živin plody kustovnice čínské – goji obsahují, to není žádná domněnka, nýbrž vědecky ověřený fakt. Takže je jasné, že pravidelná konzumace goji prospěje vašemu zdraví.

V kustovnici čínské – v jejích bobulích, naleznete pestrou škálu vitamínů, minerálů, stopových prvků, polysacharidů, samozřejmě i vlákninu, také karotenoidy, aminokyseliny, a další látky.

Jaké mají účinky na naše zdraví? Podporují zdravou krvetvorbu, posilují zrak, harmonizují psychiku a zabírají proti depresím, jsou skvělým pomocníkem při hubnutí, podporují správnou činnost ledvin a jater, posilují imunitu, brání naše buňky před škodlivými radikály a brání stárnutí. Co bychom si mohli přát víc?

Stačí hrst čerstvých anebo sušených goji bobulí a zásobíte své tělo komplexním spektrem živin, které jen tak někde nenajdete.

A co si budeme povídat, dát si denně pár goji bobulí pro zdraví je vždy lepší než sníst hromadu umělých vitamínových preparátů.

Goji totiž nejen pomáhá, ale rovněž skvěle chutná. Má příjemnou sladkokyselou chuť a veselou výrazně červenou barvu. Výborně se tak hodí na oživení různých jídel – třeba kaší, cereálních směsí anebo jogurtu, vaší fantazii se přitom meze nekladou. Můžete ho jíst jen tak anebo si z něj uvařit čaj. A pokud nemáte suché ovoce rádi, tak není nic snazšího, než goji namočit – rychle vstřebává vodu a na vzduchu měkne.

Ať už goji si dopřejete jakkoli, je to skvělá volba pro posílení vašeho zdraví. Proto neváhejte a s pomocí kustovnice čínské – goji vykročte vstříc zdravému a dlouhému životu!

button_kupte-zde