Goji (kustovnice čínská, goji berry, lycium chinense) BIO

Nejprodávanější

goji
 
110 Kč
goji 200bio
 
165 Kč
goji 1000
 
690 Kč
3 položek celkem

Cena

110690
1110690

Značky

Položek k zobrazení: 3
goji
110 Kč
Kód: 1170
goji 200bio
165 Kč
Kód: 537
goji 1000
690 Kč
Kód: 543

Plody populární kustovnice čínské goji se v Česku objevily zhruba na přelomu tisíciletí. Narazíte na ně v každé prodejně zdravé výživy i jinde. A není se čemu divit. Pravidelná konzumace goji bobulí zajistí vašemu tělu slušnou řadu výživově hodnotných látek. Rozhodně se vyplatí goji ochutnat, vždyť cena kustovnice je velmi vstřícná.

Kustovnici čínskou můžete v Česku objevit jak v čerstvé, tak v sušené podobě. Je to dáno tím, že pěstování kustovnice (Lycium chinense) je možné v našich podmínkách, takže pokud si ji zasadíte na zahradě, můžete sklízet čerstvé goji berry přímo z vlastní zahrádky.

Mnohem běžnější jsou u nás sušené plody goji, které jsou zdrojem řady cenných látek. Díky oblíbenosti goji kustovnice čínské můžete na prodej goji narazit na mnoha místech.

Sušené plody goji obsahují mnoho vitamínů, stopových prvků, minerálních látek, polysacharidy i karotenoidy. Je tedy jasné, že právě plody goji se mohou stát tou pravou náloží zdraví pro vaše tělo.

Bobule goji využívá od nepaměti čínská medicína, která rostlině Lycium chinense připisuje zázračné vlastnosti. V lidovém léčitelství se využívá proti stárnutí, na podporu funkce ledvin a jater, na zlepšení zraku a krvetvorby, na posílení imunity, a ještě kvůli dalším prospěšným účinkům na lidský organismus.

Plody goji jsou velice chutné. Sušené goji vypadá na první pohled jako podlouhlé červené rozinky. Ovšem chutná méně sladce a má mírně trpkou chuť.

Dávkování kustovnice čínské není žádná věda, je to podobné jako s běžným českým bobulovitým ovocem. Ideální dávkování kustovnice je zhruba hrst sušených plodů denně. Nejlepší volbou je goji bio, které pochází z režimu ekologického zemědělství.

Cena kustovnice čínské je příznivá, takže pokud vás zajímá, kde můžete koupit goji a jaká je goji cena, tak zjistíte, že si díky skvělé ceně goji bobulí můžete tyto plody dopřávat klidně každý den.

Koupit goji a udělat něco pro zdraví je snadné, neboť prodej kustovnice čínské probíhá nejen v kamenných obchodech, ale i na internetu, tam narazíte na výbornou kvalitu i goji berry cenu.