Kustovnice jako pomocník při hubnutí i proti stárnutí

Také máte rádi goji? Pak dobře děláte!

Bobule kustovnice čínské zvané goji jsou nejen v České republice velmi populárním ovocem, a to kvůli svým účinkům na lidské zdraví. Dopřát si denně plnou hrst plodů goji se zkrátka vyplatí. Jen v málokterém jiném ovoci byste našli tolik prospěšných látek pro lidské zdraví.  A co si budeme povídat, doplnit do těla minerály a vitamíny v přirozené podobě je vždy mnohem lepší než se krmit umělými doplňky stravy. Živiny v přírodní podobě jsou pro naše tělo mnohem lépe stravitelné a tělo je dokáže lépe využít.

Víte, co se v goji skrývá?

Goji je doslova nabité celou řadou vitamínů, stopových prvků, minerálů, polysacharidů, karotenoidy, a dalšími látkami.

A tento užitečný koktejl živin je zde plně k dispozici pro vaše zdraví!

S kustovnicí čínskou goji se proto můžete běžně setkat i v tradiční čínské medicíně, neboť má blahodárné účinky na lidské zdraví. V lidovém léčitelství se uvádí, že prospívá ledvinám a játrům, posiluje zrak, je skvělým prostředkem na krvetvorbu, snižuje hladinu cukrů v krvi, usnadňuje hubnutí, působí proti depresím, a především díky četným antioxidantům posiluje lidskou imunitu a zpomaluje stárnutí.

Účinky goji na lidské tělo tak nejsou ani trochu zanedbatelné.

Navíc, užívání goji je snadné a zábavné.

Nemusíte udělat nic víc než si denně dopřát jednu až dvě hrsti sušených plodů kustovnice čínské. Jsou velmi chutné, mají příjemnou sladkokyselou chuť. A svým vzhledem a velikostí připomínají rozinky.

Sušené bobule goji můžete přidávat do kaší, do cereálních směsí, do jogurtu anebo si na nich pochutnávat jen tak. Rovněž si z nich můžete uvařit lahodný čaj a spařené plody kustovnice následně konzumovat – přelitím horkou vodou nabobtnají, budou šťavnaté a lépe stravitelné.

Goji skvěle poslouží vašemu zdraví, a vaši peněženku jeho pravidelná konzumace ani trochu nezatíží.

button_kupte-zde