Guarana – skvělý parťák i do té největší nepohody!

Víte, že vás čeká psychicky náročné období, a tak již předem uvažujete nad tím, jak ho co nejlépe přečkat? Zapomeňte na kávu a kupte si guaranu!

Guarana se vyrábí ze semen tropické rostliny paulinie nápojné (Paullinia cupana). Rozdrcením semen vzniká jemný prášek, jehož jediná lžička vám zaručí, že budete i ve vypjatém období plní energie a nepodlehnete únavě.

Za zázračně povzbuzující účinky guarany může vysoký obsah alkaloidů v semenech rostliny. Najdeme v nich dobře známý kofein, theobromin, i jiné látky, které zajistí, že naše tělo a mysl budou svěží.

Ať už budete guaranu používat nárazově anebo pravidelně, nemusíte se obávat žádných nepříjemných projevů. Negativní vedlejší účinky guarany na zdraví člověka nejsou známé, ale rozhodně by se její konzumaci měly vyhnout děti, těhotné a kojící ženy.

Ideální doporučená dávka je polovina až jedna plná čajová lžička prášku, který zamícháte do libovolného jídla či nápoje. Guaranu se rozhodně vyplatí mít po ruce, protože nikdy dopředu nevíte, jaké situace vás mohou potkat. Snadno ji koupíte na internetu a doma nebo v práci vám skvěle poslouží.

Její velkou předností je, že posiluje psychickou a fyzickou vitalitu člověka dlouhodobě a rovnoměrně. Rozhodně se nemusíte obávat stejných nepříjemných následků jako u konzumace kávy, která při nadměrném pití způsobuje podrážděnost, nervozitu a také srdeční choroby. S guaranou se vám nic takového nestane!

Ba naopak, guarana posílí vaše zdraví. O tom, že stimuluje mozek a zlepšuje koncentraci, paměť a zbavuje pocitu únavy, jsme si již řekli. Avšak možná pro vás bude překvapením, že guarana zároveň příznivě ovlivňuje i trávící soustavu – přispívá k normálnímu trávení, zrychluje metabolismus a odbourávání tuků – takže se skvěle hodí při redukčních dietách. A ještě ke všemu posiluje imunitu.

Neváhejte a načerpejte energii s guaranou!

button_kupte-zde