Guarana BIO

Chcete se zbavit únavy a zůstat bdělí? Sáhněte po guaraně!

Možná patříte k těm, kteří kvůli boji s únavou pijí kávu, třeba i několik šálků denně. Ovšem příliš časté pití kávy zvyšuje tlak, způsobuje nespavost, nervozitu a podrážděnost. Navíc, povzbuzující účinky kávy na lidský organismus jsou krátkodobé a nerovnoměrné.

Guarana vám nabízí víc – má silné stimulační účinky, působí dlouho a bez vedlejších účinků. Požadovaného efektu povzbuzení tedy s guaranou dosáhnete lépe a mnohem bezpečněji.

 

Na co konkrétně se můžete těšit?

Semena guarany obsahují spolehlivé stimulanty, jako jsou kofein, theobromin a další alkaloidy.

Její užívání proto zlepšuje psychickou i fyzickou vitalitu. Má skvělé stimulační účinky, takže vás dokonale zbaví pocitu únavy a vyčerpanosti. Napomáhá udržení pozornosti a bdělosti, a dále povzbuzuje mozkové funkce. Zlepšuje paměť a soustředění. Připisuje se jí i dobrý vliv na trávící soustavu, protože zastavuje průjmy. Také ulevuje od silných menstruačních bolestí. Díky účinkům na zrychlení metabolismu podporuje odbourávání tuků.

Guarana skvěle poslouží všem, kteří před sebou mají psychicky náročné období. Jistě ji ocení nejen studenti, kteří se připravují na náročné zkoušky a potřebují zůstat bdělí a podpořit koncentraci, ale i všichni ostatní, kteří čelí nervovému vypětí.

Možné je i využití na podporu redukční diety, ovšem pouze díky guaraně nezhubnete, jedná se především o podporu spalování tuků.

Ke zvýšení energie a proti únavě využijte buď guaranu v prášku anebo guaranu v tabletách. Cena guarany se jednoznačně vyplatí, protože vám spolehlivě přinese požadovaný efekt.

Guarana v podobě prášku se získává ze semen tropické liány Paulinie nápojné (Paullinia cupana), která pochází z oblasti Venezuely a Brazílie a je místními domorodci hojně využívaná díky svému povzbuzujícímu efektu.