Jak získat energii?

I těm, kdo mají energie na rozdávání, jak se říká, tato někdy dojde. Nikdo z lidí nevydrží všechno a v hektické době, ve které žijeme, je naprosto běžné, že už je toho nejednou nad hlavu. Člověk by v tu chvíli nejraději někam zalezl a hrál si na přezimujícího medvěda, dal by za možnost takového rádoby zimního spánku cokoliv, jenže to přece dost dobře nejde. My lidé máme své povinnosti a ty si musíme plnit bez ohledu na to, jak se cítíme.

Jenže když se sil nedostává, nestojí ani výkony za nic, a když se člověku takto nedaří, je logické, že mu to zrovna nepřidá na duchu. Někdo takový je skleslý, otupělý, rezignovaný… Určitě jste i vy někdy takový pocit zažili.

A co dělat, abychom se z podobného nepříjemného stavu dostali, abychom byli zase svěží? Jistě, stimulantů existuje celá dlouhá řada, jakou bychom si zde nezvládli ani vyjmenovat, ale mnohé z nich nejsou právě tím, na co by měli lidé vsadit. Od nějaké pochybné chemie raději ruce pryč. A ani docela běžná káva není tak docela bez rizik, i ta nám může sice prospět, jenže současně nás učinit i nervózními, podrážděnými, může nám nežádoucně zvýšit tlak a časem přivodit třeba i potíže s oběhovou soustavou…

A než to, to raději vsaďte na guaranu.

Jaké má taková guarana účinky? Proč právě na ni sázet, když je člověk bez energie a tuto potřebuje rychle a efektivně získat?

Prášek ze semen této rostliny obsahuje nejeden stimulant. Vyskytuje se tu kofein stejně jako theobromin a další alkaloidy, které lidem pomáhají v časech, kdy na ně dolehne vyčerpanost, a tento zdroj energie není navíc provázen žádnými vedlejšími účinky, jež by stály za řeč.

A tak stačí čajová lžička nebo dokonce její pouhá polovina vmíchaná do nějakého pokrmu či nápoje, a efekt se dostaví. Člověk je jako znovuzrozený a veškerá vyčerpanost je ta tam. A to je prostě často zapotřebí.

button_kupte-zde