Mnozí z nás mají problém

Už nějakou dobu se u nás bije na poplach kvůli doposud trvající koronavirové pandemii. A zatímco souviselo zpočátku vše v tom, že hrozila nákaza a to, co tato bezprostředně způsobovala, ukázalo se v poslední době i další její úskalí. A sice to, jak se tato podepsala na našich tělesných schránkách i jinak.

Zatímco byli někteří z nás postiženi tím, že přišli o práci a neměli tak leckdy co vzít do úst, u jiných vyvstal opačný problém. Tito skončili zavření doma, jejich zaměstnání se změnilo třeba ve vysedávání u počítače, nebylo kam a proč chodit, sportoviště a podobná zařízení se uzavřela… A my jsme prostě začali přibývat na váze. Protože když se člověk nehýbe a nemá nejednou na práci nic jiného než podnikat útoky na ledničku, zákonitě se zakulacuje. A byť se říkává, že je koule ideální tvar, v případě zakulacených břišních partií tomu tak určitě není. Ty jsou naopak problémem, a to nejen estetickým, ale i zdravotním.

Nikdy jsme prostě nebyli národem vychrtlíků, ale v posledních měsících jsme na tom ještě hůř než kdy dříve. A je logické, že by to chtělo něco podniknout, že by to chtělo zjednat nápravu. Ale jak?

Samozřejmě je žádoucí především zvýšení pohybové aktivity a omezení příjmu potravy. Ale to nemusí stačit, případně to nevzbuzuje ani trochu příjemné pocity. A tak můžeme vsadit i na různé pomocníky. Třeba taková guarana hubnutí vysloveně usnadňuje. Jde totiž o něco, co naše tělo nejenom zbaví stresu, únavy a vyčerpání, a to dlouhodobě a vytrvale, ale co také pozitivně ovlivňuje naše trávení. Působí proti průjmu, zrychluje metabolismus a usnadňuje spalování tuků, a to je pro mnohé z nás vysloveně žádoucí.

A proto na guaranu, pocházející ze střední a jižní Ameriky z tropické liány paulinie nápojné, sázejí mnozí z nás. I ti, kteří ‚jenom‘ potřebují zhubnout. Protože s ní je to prostě hračka.

button_kupte-zde

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení