Mnozí z nás mají problém

Už nějakou dobu se u nás bije na poplach kvůli doposud trvající koronavirové pandemii. A zatímco souviselo zpočátku vše v tom, že hrozila nákaza a to, co tato bezprostředně způsobovala, ukázalo se v poslední době i další její úskalí. A sice to, jak se tato podepsala na našich tělesných schránkách i jinak.

Zatímco byli někteří z nás postiženi tím, že přišli o práci a neměli tak leckdy co vzít do úst, u jiných vyvstal opačný problém. Tito skončili zavření doma, jejich zaměstnání se změnilo třeba ve vysedávání u počítače, nebylo kam a proč chodit, sportoviště a podobná zařízení se uzavřela… A my jsme prostě začali přibývat na váze. Protože když se člověk nehýbe a nemá nejednou na práci nic jiného než podnikat útoky na ledničku, zákonitě se zakulacuje. A byť se říkává, že je koule ideální tvar, v případě zakulacených břišních partií tomu tak určitě není. Ty jsou naopak problémem, a to nejen estetickým, ale i zdravotním.

Nikdy jsme prostě nebyli národem vychrtlíků, ale v posledních měsících jsme na tom ještě hůř než kdy dříve. A je logické, že by to chtělo něco podniknout, že by to chtělo zjednat nápravu. Ale jak?

Samozřejmě je žádoucí především zvýšení pohybové aktivity a omezení příjmu potravy. Ale to nemusí stačit, případně to nevzbuzuje ani trochu příjemné pocity. A tak můžeme vsadit i na různé pomocníky. Třeba taková guarana hubnutí vysloveně usnadňuje. Jde totiž o něco, co naše tělo nejenom zbaví stresu, únavy a vyčerpání, a to dlouhodobě a vytrvale, ale co také pozitivně ovlivňuje naše trávení. Působí proti průjmu, zrychluje metabolismus a usnadňuje spalování tuků, a to je pro mnohé z nás vysloveně žádoucí.

A proto na guaranu, pocházející ze střední a jižní Ameriky z tropické liány paulinie nápojné, sázejí mnozí z nás. I ti, kteří ‚jenom‘ potřebují zhubnout. Protože s ní je to prostě hračka.

button_kupte-zde