Jedlá soda jako šampón na vlasy? Ano!

Jedlá soda je čím dál, tím oblíbenějším přírodní prostředkem v péči o lidské tělo, a to nejen vnitřně, ale také pokud jde o náš zevnějšek. Jedlé sodě fandí všichni ti, kdo odmítají kosmetické přípravky kvůli obsahu chemikálií rizikových pro lidské zdraví, ale také i lidé, kteří chtějí prostě ušetřit.

33

Všichni totiž moc dobře víme, že sáček obyčejného bílého prášku jedlé sody stojí několik málo korun. Něco takového se ovšem o kosmetických přípravcích jako jsou drahé šampóny a kondicionéry říci nedá.

Lidské vlasy se postupně obalují mastnotou, špínou, a také zbytky kosmetických přípravků, které k úpravě porostu hlavy využíváme. Pro mnoho lidí je například překvapením, že přípravky na vlasy často obsahují nerozpustné silikony, které se na vlasech hromadí do té míry, že je postupně začnou zatěžovat – prostě proto, že jsou ve vodě nerozpustné, a tak nejdou smýt. Navíc jsou i tací, kteří jsou přesvědčeni o škodlivém vlivu chemikálií, které ze šampónu skrze pokožku hlavy prostupují do lidského těla.

Jestliže se chcete zbavit nečistot na vlasech, které nejdou běžným postupem smýt, anebo se chcete rovnou zbavit veškeré vlasové kosmetiky a přejít na šetrnější způsob péče o vlasy, jistě vám přijde vhod jedlá soda.

Právě jedlá soda na vlasy je tou nejlepší volbou, jak se zbavit všech nečistot – jak mazu, tak špíny z okolí, i zbytků vlasové kosmetiky.

Jedlá soda neboli hydrogen uhličitan sodný je přírodní látka, kterou naše tělo samo produkuje, a zároveň se vyskytuje i v přírodě. Její používání proto nezatíží ani životní prostředí, ani neohrozí naše zdraví. A co je důležité, jedlá soda má dokonalé čisticí účinky.

Můžete s ní jednoduše promasírovat pokožku hlavy a vlasy tak, jako se suchým šampónem, anebo ji můžete použít „na mokro“, když ve čtvrt litru vody rozpustíte jednu lžíci sody.

Tato kombinace vás dokonale zbaví nečistot a vaše vlasy budou zářit zdravím!

button_kupte-zde