K zářivému úsměvu vám stačí levná jedlá soda

Kdo z nás by si nepřál mít svěží a zářivý úsměv? Takový, za kterým se každý ohlédne?

Mnozí lidé v touze po neodolatelném úsměvu neváhají vydat tisíce korun ročně – za bělení zubů, za speciální zubní pasty, za ústní vodu. To vše má jeden jediný cíl – vybělit zuby a zbavit ústní dutinu nežádoucího zápachu.

32

Stačí málo a na zářivé bílé zuby můžete rovnou zapomenout – k zažloutnutí chrupu stačí jen tolik oblíbené a rozšířené pravidelné pití kávy anebo černého čaje. Nicméně přestože získat žlutý nádech je snadné, zbavit se ho nikoli. Mnohdy s ním nehnou ani ty nejdražší bělicí zubní pasty, a tak nezbývá než si zaplatit drahý zákrok u zubní hygienistky.

Mnoho lidí proto samozřejmě překvapí, že k tomu, aby mohli ostatní oslnit krásným úsměvem, není potřeba vydat víc než pár korun, a to doslova. Nákup balíčku jedlé sody totiž více nestojí. A i kdybyste si hydrogenuhličitanu sodného koupili pořádný balík, stejně vás nevyjde draho.

Možná to pro vás bude velká novina, ale obyčejná jedlá soda, ten jemný bílý prášek, který běžně užíváme proti překyselení žaludku, funguje jako dokonalý čistič na zuby.

Kombinace jedlé sody, zubního kartáčku a jemných krouživých pohybů vás spolehlivě zbaví žlutého nádechu vašeho chrupu. A nejenže je bělení zubů jedlou sodou spolehlivým prostředkem, jak dosáhnout zářivého úsměvu, ale má ještě jeden příznivý vedlejší efekt. Jedlá soda na zuby je zároveň osvědčeným prostředkem, jak se zbavit zápachu z úst – tedy problému, který trápí značné množství lidí.

Vyčistěte si zuby jedlou sodou a získáte bílý zářivý úsměv a svěží dech! A můžete rovnou zapomenout na všechny drahé kosmetické přípravky a zákroky u zubaře.

A pozor, když už budete jednou užívat jedlou sodu pro krásu, tak byste měli vědět i to, že s ní mimo zubů dokonale vyčistíte i pleť, a prospěje také zdraví vašich vlasů!

button_kupte-zde