Jedlá soda zbaví tělo přebytečných kyselin

Také vás často trápí pálení žáhy? To se může snadno stát po vydatném obědě, po konzumaci mastných jídel, čerstvého pečiva anebo koření.

28

Ať tak či onak, někteří jedinci jsou na tento problém citlivější než jiní. Nicméně opatrnost a preventivní řešení jsou v případě takových potíží rozhodně na místě. Překyselení organismu není nic příjemného, a ještě navíc může výrazně ohrozit naše zdraví.

Zatímco některé tělesné orgány člověka, jako je například slinivka, produkují hydrogenuhličitan sodný k tomu, aby neutralizovaly naše vnitřní prostředí, tak na jiných místech v lidském těle k produkci kyselin do organismu naopak dochází – kyseliny v našem těle vznikají především při trávení a při dýchání.

Člověk může k překyselení organismu výrazně přispět konzumací nesprávných – kyselinotvorných potravin. A kyselé prostředí v organismu, to je ideální živná půda pro růst nebezpečných zánětů.

Je tedy jasné, že bychom se měli překyselení organismu preventivně vyhýbat. Ať už tak, že se budeme zdravě stravovat, tak i tím způsobem, že si čas od času dopřejeme nápoj na odkyselení našeho těla. Ten je možné připravit velice rychlým a snadným způsobem. Bude vám k tomu stačit jen voda a jedlá soda, nicméně pokud přidáte navrch i citrón, bude vám nápoj lépe chutnat a pomůže vám s hubnutím.

Ano, je to tak – jedlá soda na odkyselení organismu je ta správná volba. Tento obyčejný levný bílý prášek, který má každý z nás doma anebo si ho může za pár korun koupit, dokáže zázraky.

Jedlá soda má schopnost alkalizovat naše vnitřní tělesné prostředí. Stačí, když do sklenice čisté vody nasypete lžičku jedlé sody a přidáte ještě pár kapek citrónu pro lepší chuť. Rázem tak dostanete ideální zásadotvorný nápoj, a ještě k tomu skvělý prostředek pro udržení štíhlé linie!

Nadto jedlou sodu výborně využijete i k vybělení zubů, k vyčištění pleti anebo při úklidu v domácnosti.

button_kupte-zde