Jedlou sodu použijete na milión způsobů!

Jedlá soda je všestranným pomocníkem v každé domácnosti a v žádném případě tak nesmí chybět ani u vás doma. Jedná se o přirozenou sloučeninu, která je běžná jak v přírodě, tak v lidském těle, a její velkou výhodou je, že má zásadité pH. A bez nadsázky ji doma využijete na milión způsobů.

26

Jedlou sodu lze bez obav a naprosto spolehlivě užívat jak vnitřně, tak k vnějšímu použití.

Snad nejběžnějším způsobem použití jedlé sody je pomoc s pálením žáhy. V tom případě stačí rozpustit lžičku jedlé sody ve sklenici čisté vody a vypít – rázem je po potížích.

Díky zásaditému pH umí jedlá soda snadno vyřešit nejen tento problém, ale také všechny jiné nesnáze, které se týkají kyselin. Pomůže vám nejen při překyselení žaludku, ale také v případě, kdy se poleptáte kyselinou anebo když vás trápí svědění po poštípání hmyzem. Zkrátka, jedlá soda dokáže spolehlivě neutralizovat veškeré přebytečné kyseliny.

Jedlá soda je látkou, která je pro lidské tělo naprosto přirozená a nemá žádné nežádoucí účinky na lidské zdraví. Proto ji můžete bez obav pravidelně využívat také na vaření a pečení – ať už ke změkčení potravin vařících se ve vodě (např. čočky) anebo jako kypřící prášek na pečení. Rovněž je ideální pro přípravu osvěžujících šumivých nápojů.

Jedlou sodu se hodí mít po ruce i při úklidu domácnosti: hravě s její pomocí vyčistíte hrnce i jakékoli jiné povrchy, aniž byste se museli bát škrábanců. Soda v kombinaci s octem a horkou vodou je ideálním pomocníkem v boji proti ucpaným výlevkám. A díky její schopnosti pohlcovat pachy vám přijde vhod i jako lapač pachů například ve vaší lednici.

Nicméně s tímto jemným bílým práškem rozpustným ve vodě stejně tak dobře vyčistíte i svůj chrup, poslouží vám i jako šetrný peeling na pleť, a zbaví vás nežádoucího odéru z úst či z podpaží.

A to vše si můžete koupit za naprosto minimální cenu, která je až k neuvěření!

button_kupte-zde