Kokosový olej by ve vaší kosmetické výbavě neměl chybět

Už máte doma kokosový olej? Pokud ne, měli byste tento nedostatek co nejrychleji napravit. A kupte si rovnou velké balení – vyplatí se to. Kokosový olej má všestranné využití v kuchyni i v kosmetice, takže o vaše tělo bude pečovat hned několikrát. Navíc se nekazí – skvěle odolává oxidaci, takže nežlukne a doma dlouho vydrží v tom nejlepším stavu. A pokud rychle zmizí, bude to jen tím, že ho začnete aktivně využívat v celé škále jeho možné působnosti.

Pojďme se, proto blíže podívat na to, jak se kokosový olej využívá v kosmetice:

Kokosový olej má blahodárné účinky nejen na pleť, ale na celou pokožku lidského těla, takže když využijete kokosový olej na obličej, rozhodně vám prospěje. Stejně tak jako vašim vlasům anebo i zubům.

Tento tuk obsahuje celou řadu minerálů, vitamínů i mastných kyselin, které jsou jeho velkou předností. Za všechny zmiňme kyselinu laurovou, která má protizánětlivé účinky a posiluje imunitu člověka, a právě v kokosovém oleji se vyskytuje ve velkém množství.

Jestliže chcete využít všechny cenné živiny ve prospěch svého zdraví, měli byste si dobře vybrat – volte kvalitní olej, který se získává z dužniny kokosového ořechu šetrným lisováním za studena – bio panenský kokosový olej je ta nejlepší možná volba.

Účinky kokosového oleje na pleť pocítíte brzy poté, co ho začnete využívat. Ideální je spojit konzumaci kokosového oleje s jeho zevním využitím. Tímto způsobem se projeví maximální efekt kokosového oleje na vaši pleť. Kokosový olej pleť hydratuje, vyživí a ochrání před nepříznivými vlivy z okolí. Vaše pokožka viditelně zdravější a silnější, navíc kokosovy olej na plet zároveň zpomaluje stárnutí a efektivně bojuje proti vráskám.

Díky antiseptickým účinkům můžete využít i kokosový olej na akné, které postupně zhojí, pleť ozdraví a vyčistí, a samozřejmě zabrání objevování nových zánětlivých pupínků.

button_kupte-zde