Kokosový olej má příznivý vliv na jizvy

Mnoho přírodních produktů má prokazatelně pozitivní účinky na náš organismus. Může nám pomoci bojovat i s tak nepříjemným problémem, jakým jsou jizvy jakéhokoliv původu. Jedním z takových přírodních zázraků je kokosový olej. Pokud použijete správným způsobem kokosový olej na jizvy, uvidíte brzy žádaný výsledek.

  • Kokosový olej má totiž antioxidační vlastnosti a dokáže zklidnit podrážděnou pokožku.
  • Dalším pozitivním přínosem je schopnost hydratace.

Díky kyselině hyaluronové, kaprylové a kaprínové je pokožka schopná regenerace po poškození tím, že tyto látky stimulují produkci kolagenu. Pokožka bude tedy nejen regenerovaná, ale také pružná. Což je u zjizvených míst velice důležité.

  • Návod na použití je velice jednoduchý.
  • Stačí několikrát denně po dobu pěti až deseti minut jizvu masírovat a každý den uvidíte, že je jizva méně znatelná.

V kokosovém oleji je také obsažen vitamín E, který má velice příznivé účinky na pleť a je účinným bojovníkem proti jizvám. Buněčnou produkci dokáže podpořit vitamín K a železo. Navíc tyto prvky odstraňují poškozené buňky.

Ideální produkt proti vráskám i striím

Kokosový olej obsahuje také mono nasycené tuky, které zpevňují buněčné stěny. Tato informace bude zajímat především nastávající maminky, které nechtějí v těhotenství získat neesteticky vypadající strie. Pokud své tělo budete rozmazlovat kokosovým olejem, pak se snáze zbavíte volných radikálů. A ty, jak známo, jsou jednou z příčin předčasného stárnutí pleti.

  • Jestliže chcete mít výsledek ještě o něco lepší, pak můžete využít nejkvalitnější produkt tohoto druhu, kterým je RAW kokosový olej.
  • Ten se vyrábí prakticky okamžitě po otevření kokosového ořechu při teplotě, která nepřekročí 42 °C.
  • Tím pádem si zachovává nejen svou přirozenou a velice příjemnou vůni, ale také je bohatší na vitamíny a minerály.

    button_kupte-zde