Obezitu lze porazit

Lidé se nejednou jen s krajní nevolí smiřují s tím, že jim léta a kilogramy přibývají. Ale zatímco s věkem nic nenaděláme, čas nelze zastavit, s nadbytečnou tělesnou hmotností by se obvykle něco udělat dalo. A tím pochopitelně nemám na mysli její další zvyšování, které dokáže hravě a příjemně zvládnout každý, kdo nemá příliš hluboko do kapsy a může si kupovat nějaké laskominy, ale pravý opak, tedy hubnutí.

Když chce někdo shodit nadbytečné kilogramy, měl by se pochopitelně více hýbat a méně jíst. Jenže zatímco se to lehce řekne, s praktickou aplikací těchto metod už je to jiná, protože to nepřináší právě příjemné pocity.

Ale aspoň něco by v tomto ohledu mohl udělat každý z nás. On je totiž třeba i jenom zdánlivě banální kokosový olej na hubnutí vhodnou surovinou, jež může lidem prokazovat cennou službu v dobách, kdy se drží redukční dieta. Tento olej má totiž celou řadu předností, jež mohou přijít vhod. Tento je přece dobře stravitelný, metabolismus urychlující, tento spolehlivě nasytí a zároveň se neusazuje v tukových zásobách, s nimiž míváme my lidé problémy. Což ho činí jedním z nejzdravějších a také nejkvalitnějších tuků, které lze jenom na naší planetě nalézt.

Tento olej obsahuje spoustu hodnotných látek podporujících naše zdraví, jako je zejména kyselina laurová, a díky tomu, že se nepřepaluje a nežlukne, je tak pro přípravu pokrmů ideální. A to ať už jde o pečení, vaření či smažení.

A tím přednosti tohoto oleje ještě ani zdaleka nekončí. Nabízí nám totiž i své protizánětlivé účinky a pozitivní vliv na imunitu, díky čemuž ho lze využít i v kosmetice. Lze ho totiž využít i v boji proti jizvám a striím v těhotenství, v boji proti celulitidě a péči o pokožku, tento dokáže regenerovat a posilovat řasy, chrání při opalování, vyživuje vlasy a zbavuje hlavu lupů, dají se jím i vybělit zuby. A dobře udělá leckomu třeba i coby lubrikant.

button_kupte-zde