Kokosový olej vám pomůže nejen při hubnutí

Kokosový olej se bez nadsázky řadí mezi nejzdravější a nejkvalitnější tuky, které na Zemi najdete. Studie prokazují jeho prospěšnost pro lidské zdraví, a to nejen při přípravě potravin, ale také v kosmetice. Asi jen těžko byste hledali jiný přírodní produkt, který má tak všestranné využití.

Obsahuje řadu hodnotných látek pro zdraví. Za všechny jmenujme především kyselinu laurovou, která má protizánětlivé účinky a významně posiluje imunitu člověka.

Kokosový olej a hubnutí

Možná vás nikdy nenapadlo, že byste tuk mohli využít ve prospěch redukční diety. Kokosový olej na hubnutí je ta pravá volba, neboť je dobře stravitelný, urychluje metabolismus, nasytí, a přitom se neusazuje v tukových zásobách.

Díky tomu, že se nepřepaluje a nežlukne, tak si ho v kuchyni doslova zamilujete, ať už ho využijete na pečení, vaření anebo na smažení.

V kosmetice je naprosto nenahraditelný

Kdybyste doma měli jen jeden jediný kosmetický přípravek a byl by to právě kokosový olej, nebudete toho litovat. Díky protizánětlivým účinkům léčí drobné ranky a nedokonalosti pleti, bojuje proti stárnutí pokožky, vyživuje pleť i vlasy, zbaví vás lupů, a ještě navíc dokáže vybělit zuby.

Ideální volbou pro vás je kokosový olej na tělo a kokosový olej po opalování, neboť pokožku vyživí a hydratuje. Kokosový olej na opalování můžete využít jako prevenci spálení pokožky i jako následnou hydrataci.

Trápí vás jizvy a strie jako památka na těhotenství? V tom případě využijete kokosový olej na jizvy či kokosový olej na strie, hodit se vám jistě bude i kokosový olej na celulitidu. Právě díky unikátnímu složení a účinkům na lidskou pokožku vás tento zázrak z kokosu všech starostí brzy zbaví.

Jistě oceníte i kokosový olej na řasy, které regeneruje a posílí. Anebo kokosový olej jako lubrikant – při masážích s tímto olejem se nemusíte vyhýbat ani intimním místům a jako přírodní lubrikant je kokosový olej ideální.  

button_kupte-zde