Kokosový olej vrátí vaší pokožce mládí

V karibských zemích ženy pro udržení své krásy využívají především přírodní produkty, které mají doslova na dosah ruky. Jedním z nich je i kokosový ořech, ze kterého získávají kokosový olej. Ten se dá využít univerzálním způsobem. S jeho pomocí se ošetří a vyživí rty, vlasy i pleť. Kokosový olej na tělo je jedním z nejlepších omlazujících přípravků přírodního původu.

  • Právě to, že se jedná o čistě přírodní produkt, vám dává jistotu, že do svého organismu nedostáváte zbytečně žádnou chemii nebo jiné synteticky vyráběné látky.

Kokosový olej kůži zjemní, hydratuje a také jí dodá celou řadu živin. Využívá se také v přírodním léčitelství pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky. Výborné výsledky má tedy při léčbě různých druhů ekzémů nebo suché kůže. Hlavními složkami kokosového oleje jsou především vitamíny E a K. Dalším prvkem, který naše tělo potřebuje a pomocí kokosového oleje ho můžeme své pokožce dopřát, je železo.

Použití je velice jednoduché

Vzhledem k tomu, že je kokosový olej velmi mastný, můžete ho používat jen jednou denně, například večer po koupeli. Olej bude mít čas se do vaší pokožky přes noc vstřebat a ráno uvidíte, že bude vaše pleť jemnější a pružnější.

  • Ztráta pružnosti má za následek tvorbu vrásek.
  • Je to tedy také přírodní bojovník proti předčasnému stárnutí pleti.

Každý už jistě slyšel o pozitivním vlivu kyseliny hyaluronové na naši pleť. Právě tento prvek je obsažen v kokosovém oleji. Není tedy zapotřebí zásobit se drahými kosmetickými přípravky, ale docela postačí kvalitní kokosový olej. To je tedy to malé tajemství krásný žen z přímořských oblastí. Jejich pleť je jasná a bez vrásek po dlouhou dobu jejich života.

  • A až budete kokosový olej na své tělo používat, pak nezapomeňte ani na zuby.
  • Stačí několikrát do týdne zuby potřít a zanedlouho budou bělejší.

    button_kupte-zde