Křemelina čistí střeva a pomáhá při hubnutí

Plánujete očistu těla? Chcete zhubnout a podpořit trávení? Chcete zlepšit stav vlasů a pokožky?

Ve všech těchto případech vám může pomoci přísun křemíku.

Právě křemík je pro lidské tělo naprosto nepostradatelným prvkem. Posiluje imunitní systém, podporuje zdravý stav vlasů, nehtů a pokožky, pomáhá při hojení ran, podílí se na stavbě kostí a je prevencí proti osteoporóze, čistí krev, anebo pomáhá při léčbě kožních chorob. Je tedy jasné, že nedostatek křemíku může ve vašem těle napáchat nemálo škody.

Jak můžete křemík svému tělu dodat?

Na trhu je k dispozici celá řada umělých preparátů, ale nejlepší je dodávat tělu potřebné látky v přirozené a dobře stravitelné podobě. A takovým zdrojem přírodního křemíku v organické podobě je křemelina.

Křemelina je nezpevněná hornina, která vznikala tisíce let ze schránek drobných sladkovodních řas – rozsivek. Křemelina je tedy zdrojem organického křemíku rostlinného původu.

Navíc, konzumací křemeliny svému tělu nedodáte pouze oxid křemičitý, kterého je v kvalitní křemelině více než devadesát procent, ale také další minerály a stopové prvky. Jedná se o 28 důležitých prvků.

Dávkování křemeliny je snadné – stačí si denně dopřát odměrku jemného prášku rozmíchaného ve vašem oblíbeném nápoji.

Křemelina je nejen výborným zdrojem křemíku, ale nadto dokáže dokonale vyčistit lidský organismus, konkrétně trávící soustavu člověka. Drobné schránky miniaturních rozsivek mají velmi ostré hrany. Ty jsou tak malé, že člověku neublíží, ale dokonale čistí stěny tenkého i tlustého střeva.

Tím, jak křemelina prochází vaším trávicím traktem, vás zbaví nežádoucích mikroorganismů i toxinů – tyto látky ze stěny střeva odstraní, a následně je vstřebá do své pórovité struktury, takže postupně odcházejí spolu s křemelinou z těla ven.

Vaše trávení bude díky křemelině mnohem zdravější a efektivnější, což vám přijde vhod nejen při hubnutí.

button_kupte-zde