Křemelina vaše tělo dokonale vyčistí

Trpíte nedostatkem křemíku? V tom případě je tou správnou volbou pro vás právě křemelina! Jedná se o snadný způsob, jak svému tělu dodat potřebný přísun křemíku zcela přirozenou cestou, bez umělých chemických preparátů.

Co je křemelina?

Křemelina představuje organicky vázaný křemík rostlinného původu. Jedná se o miniaturní schránky sladkovodních řas – rozsivek. Ty postupem času vytvořily nezpevněnou horninu – diatomit neboli křemelinu, která se nyní těží.

Vysoce kvalitní křemelina obsahuje více než 90 % oxidu křemičitého. Ovšem to ještě zdaleka není vše. Najdete v ní také celou dlouhou řadu minerálů a stopových prvků, jako jsou například vápník, hořčík, zinek, draslík, sodík, měď, železo, stříbro, chrom, molybden, fosfor a další důležité prvky.

K čemu je dobrá křemelina?

Křemelina vám přijde vhod, když do svého těla potřebujete dodat křemík, a chcete to udělat naprosto přirozenou cestou, bez užívání umělých preparátů.

A křemík je pro lidské tělo skutečně důležitý. Má zásadní vliv na stav kostí a kloubů, na dobrý stav pokožky, vlasů a nehtů, a také na jiné pochody v lidském těle.

Takže pokud vás trápí například lámavost vlasů, křehkost nehtů, máte potíže s osteoporózou, anebo hledáte posilu při léčbě kožních chorob, pak mějte křemelinu po ruce.

Navíc, právě křemelina vám může skvěle pomoci zlepšit trávení – minimálně už jen tím, že vaši trávící soustavu dokonale vyčistí.

Funguje jako dokonalý kartáč na střeva

V průběhu let se naše střeva postupně zanášejí toxiny, bakteriemi, plísněmi a jinými nežádoucími látkami, takže je ideální, dopřát jim čas od času očistu. A právě k tomu je křemelina naprosto ideální. Schránky, které ji tvoří, mají velice ostré, byť malé hrany. Ty dokáží dokonale pročistit střeva od nežádoucích mikroorganismů a toxinů, které následně nasávají do své pórovité struktury a odnášejí z těla ven. A střeva pak fungují mnohem lépe.

button_kupte-zde