Připravte si zázračný matcha čaj na hubnutí!

Možná už jste slyšeli o skvělých účincích čaje matcha tea na hubnutí. Ano, je to tak – matcha tea na hubnutí opravdu funguje – to, co se dlouho tušilo je nyní vědecky potvrzeno černé na bílém!

59

Ovšem pozor, to zdaleka není vše! Matcha čaj prospěje vašemu zdraví také v mnoha jiných ohledech – například tak, že vaše tělo zbaví jedovatých toxinů, posílí imunitu, rozproudí metabolismus, zbaví vás únavy, protože vám dodá energii, a také posílí vaši koncentraci. Takže rozhodně stojí za to, dopřát si denně několik doušků pro zdraví!

Jak připravit matcha tea?

Po tak dlouhém výčtu blahodárných účinků vás jistě nejvíce ze všeho zajímá, jak připravit matcha tea. Nemusíte se bát! Příprava matcha čaje není nic složitého a zvládne to při troše snahy úplně každý.

Nicméně je fakt, že to, jak připravit matcha čaj se od přípravy běžného čaje přece jen liší. Příprava čaje matcha je odlišná především v tom, že se nejedná o výluh. Při přípravě matcha tea čaj sice zalijete tekutinou, ale vůbec nemusí být horká, ale klidně může být i studená. Jde totiž o to, že matcha příprava spočívá v tom, že lístky v podobě prášku ve vodě anebo jiné tekutině pouze důkladně rozmícháte.

Matcha se totiž od běžného zeleného, černého anebo bílého čaje liší především tím, že se jedná o rozdrcené lístky – o jemný prášek.

Takže když se chystáte na přípravu čaje matcha, měli byste mít po ruce vhodnou metličku k důkladnému rozmíchání zeleného prášku – třeba tu originální japonskou, která je zhotovena z bambusu. Pří přípravě čaje matcha je vhodné se vyhnout kovovým předmětům – ty totiž ničí vitamíny a jiné důležité látky v čaji obsažené.

Matcha čaj příprava je tedy trochu odlišná, než jak jsme zvyklí, což je dáno především konzistencí čaje, který je ve formě prášku. Nicméně i tak vám matcha tea příprava nezabere mnoho času – maximálně několik málo minut denně.

button_kupte-zde