Matcha tea BIO (zelený čaj matcha)

Nejprodávanější

Matcha BIO 100g (čaj)
Matcha BIO 100g (čaj)
Skladem
Kód: 858
 
190 Kč
1 položek celkem
Matcha BIO 100g (čaj)
190 Kč

BIO Matcha Zdravý den® je druh zeleného čaje v prášku, pěstovaný podle pravidel ekologického zemědělství. Čerstvé čajové lístky se rozemelou na jemný prášek světle zelené barvy,...

Kód: 858

Každý šálek čaje matcha je nabitý zdravím

Máte rádi čaj? Dopřejte si takový, který nebude pouze výtečně chutnat, ale zároveň posílí vaše zdraví. Dopřejte si japonský čaj matcha, neboli matcha tea, ideálně v bio matcha tea kvalitě.

Matcha tee je ve skutečnosti matcha zelený čaj (matcha green tea), který se stejně jako jiné druhy čajů získává z čajovníku čínského. Čaj matcha od jiných čajů odlišuje především postup, jakým se získává.

Zelený čaj matcha tvoří jemný zelený matcha prášek, ze kterého se matcha čaj připravuje rozmícháním matcha zeleného čaje v prášku v horké či studené vodě, která se následně pije. Tak konzumujete celé čajové lístky a nikoli pouhý výluh. Proto je ideální koupit Matcha v bio matcha kvalitě jako matcha tea bio.

Jistě vás zajímá i matcha cena a kde koupit matcha tea. V matcha tea e-shopu koupíte matcha tea za skvělou matcha tea cenu. Cena čaje matcha odpovídá jeho vynikající kvalitě a povzbudivým i detoxikačním účinkům na zdraví. Proto když budete pátrat, kde koupit matcha tea, nesledujte pouze čaj matcha cenu, ale také jeho kvalitu.