Psyllium a hubnutí

Psyllium je rozpustná vláknina získávaná z obalů semen rostliny jitrocele indického, který se pěstuje zejména v Indii a v oblastech Jižní Evropy. Semena jsou následně rozemletá najemno. Při kontaktu s tekutinou pak nabobtná a vytvoří konzistenci v podobě hustého gelu. Hodí se nejen při různých problémech trávicího ústrojí, ale také vám pomůže zbavit se přebytečných kilogramů. Skvělé je, že neobsahuje žádné cukry ani tuky, jedná se čistě o přírodní vlákninu.

Účinky psyllia

  • pomáhá při zácpě i průjmu, čistí střeva a usnadňuje vyprazdňování
  • je skvělým pomocníkem v případě, že se potřebujete zbavit nadbytečných kil
  • působí preventivně proti rakovině tlustého střeva
  • pomáhá při hyperglykémii
  • snižuje hladinu krevního tlaku
  • snižuje hladinu cholesterolu
  • vyrovnává hladinu cukru v krvi

Jak zhubnout s psylliem

Zbavte se nadváhy jednoduše bez hladovění. Stačí si jen vzít na pomoc ten správný produkt. Pusťte se do hubnutí s přírodní vlákninou, která vám pomůže v mnoha ohledech. Pokud jste se rozhodli pro zdravý životní styl a potřebujete se zbavit přebytečných kilogramů a nevzhledných tukových polštářků, je konzumace psyllia skvělým podpůrným prostředkem na cestě ke štíhlejší postavě. Pomůže vám totiž zrychlit metabolismus a tím nastartovat rychlejší a efektivnější spalování tuků.

Jak na to

A jak psyllium správně konzumovat a jak často si tuto podobu vlákniny můžete dopřávat? Rozmíchejte 1 – 2 lžičky prášku nebo směsi ve sklenici vody a ihned vypijte. Ve vodě dojde k jeho zhoustnutí a zvětší svůj objem až 40x.

Jelikož většina Čechů z běžné stravy nepřijme doporučované množství vlákniny, je ideální jí tělu dodat nějak jinak. Přírodní rozpustná vláknina by ve vašem jídelníčku neměla chybět. Dopřejte si blahodárné a zdravé psyllium každý den a brzy uvidíte pozitivní výsledky na vašem zdraví, fyzické i psychické pohodě.

button_kupte-zde