Rozjasněte svou pleť i během podzimu

Podzim jako takový není špatný, protože zase přináší spoustu barevných odstínů, nad kterými se můžeme kochat, ale přece jenom je daleko lepší, když svítí sluníčko. Jakmile začne fičet studený vítr nebo prší a jsou mlhy, tak to nikomu moc radosti neudělá. Vítr spíše pleť vysušuje, než aby se postaral o její pěkný vzhled. Nízké teploty zase zajistí horší prokrvení a nemluvě o mrazech, které se dostaví během pár měsíců. Ty jí umí dehydratovat. Je na čase se připravit na tento čas a poskytnout své pleti jen to nejlepší na její ochranu.

Regenerace, výživa i ochrana

Skvělým pomocníkem je v péči o pleť D-panthenol, který podporuje regeneraci pleti a má protizánětlivé účinky. Také pomáhá pokožce, aby byla pružná. Můžete si dokonce i ochranný krém vyrobit sami, ale je třeba mít na paměti, že by měl obsahovat vitamíny A, C, a E, ty totiž všeobecně působí jako antioxidanti. Chrání před nepříznivým počasím, zpomalují stárnutí pokožky a odbourávají únavu a stres. Určitě je dobré nezapomínat na další produkt a mít tak ve své výbavě i balzám na rty, které v tomto období potřebují jistou ochranu.

Přírodní kosmetika

Nejlepší pro tělo je samozřejmě přírodní kosmetika, která nabízí další přínosné benefity pro tělo. A je pravdou, že i z domácích surovin si lze vyrobit kvalitní ochranné produkty. Není problém zařadit do své výroby kvalitní a přírodní éterické oleje. Za nejvíce prohřívací se považují z jalovce, zázvoru, cedru, rozmarýnu, skořice a hřebíčku, ale meze v používání se nijak nekladou.

Zimní krém na obličej

Velmi jednoduchá a účinná ochrana, kterou si můžete vyrobit doma sami. Potřebujete stejné množství jak bambuckého másla, tak kvalitního rostlinného oleje. Může to být meruňkový, konopný nebo z hroznových jader atd., a ještě budete potřebovat 5-6 kapek éterického oleje podle vlastního výběru, klidně to může být levandule nebo růže. Bambucké máslo ohřejete ve vodní lázni na 30°C, maximálně však na 45°C, přilejete olej a jako poslední přikapete éterický olej. Nalijete do nádoby s uzávěrem a necháte ztuhnout. Váš ochranný krém je připravený.

button_kupte-zde