Zdroj křemíku a dokonalý kartáč pro vaše střeva – to je křemelina

Slyšeli jste už o křemelině? Užívání křemeliny je velice chytrý a efektivní způsob, jak pročistit trávicí soustavu, a navíc dodat tělu potřebný křemík v organické podobě.

Nedostatek křemíku v těle se může projevovat různými způsoby. Přesnou příčinu vašich potíží by měl vždy určit lékař, nicméně zpravidla jde o potíže s kvalitou vlasů, nehtů a kůže. Křemík se rovněž podílí na stavbě kostí, takže je potřebný při řešení problémů s osteoporózou, důležitý je také při tvorbě kolagenu, ale přijde vám vhod i při čištění krve anebo při řešení kožních chorob. A jistě jej uvítáte také na podporu funkce ledvin a močových cest, rovněž má pozitivní vliv na imunitu.

Křemík můžete do těla dodávat různými způsoby, ale ne všechny doplňky stravy jsou dobře stravitelné. Naprosto přirozené je získávání křemíku z křemeliny, která je zdrojem organicky vázaného křemíku v rostlinné podobě.

Navíc, mimo oxid křemičitý křemelina obsahuje také 28 dalších minerálů a stopových prvků, ze kterých můžeme jmenovat například vápník, hořčík, draslík, zinek, sodík, měď, železo, stříbro, molybden, chrom nebo fosfor.

Pokud se rozhodnete si křemelinu koupit, dbejte na kvalitu zvoleného doplňku stravy, který by měl obsahovat minimálně devadesát procent oxidu křemičitého.

Co to vlastně je, ta křemelina?

Křemelina je nezpevněná hornina, jinak nazývaná také diatomit. Vznikala tisíce let usazováním miniaturních schránek miliónů buněk sladkovodních řas.

Jak se křemelina užívá?

Dávkování křemeliny není žádná věda. Jedná se o jemný bílý prášek, který stačí rozmíchat v libovolném nápoji a vypít.

Zdroj křemíku, který vyčistí střeva

Křemelina vám nejen dodá potřebné množství minerálů, ale ještě ke všemu krásně vyčistí vaše střeva od nežádoucích mikroorganismů a toxinů, které spolu s drobnými schránkami odejdou z těla ven. Vaše trávení se tím výrazně zlepší.

button_kupte-zde