Gardners

Společnost Gardners je ryze česká firma, založili ji v roce 2009 Martina Malinová a Aleš Koudelka, kteří, jak sami tvrdí, od té doby propadli vášni pěstování zejména okrasných rostlin. V jejich e-shopu byste nalezli stovky skvostných exemplářů, které lze objednat i s přepravou přímo do místa bydliště, a v nabídce jsou i kokedamy, kompostéry, systémy microgreens a regrow a také vertikální zahrady.

Firma Gardners nabízí i biologickou čističku vzduchu Briiv. Je atraktivní již na první pohled a liší se od všech běžných čističek tím, že obsahuje mech, jakožto efektivní pohlcovač nečistot, a spolu s ním i drtivou většinu biologických či přírodních materiálů (kokos, vlnu, sklo).

Podstatné ovšem je, že čistička eliminuje z ovzduší spory plísní, pylová zrnka a mikroskopické částice těžkých kovů a jedovatých plynů, což oceníte hlavně v městském prostředí a v dalších průmyslových aglomeracích s hustým automobilovým provozem a průmyslovou výrobou. Čistička Briiv údajně čistí ovzduší tak, jako více než tři tisíce středně velkých pokojových rostlin.

1 položek celkem
27330 3 cisticka vzduchu briiv
7 990 Kč
Kód: 7322

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem