Isokor

Většina čisticích a desinfekčních prostředků se stále vyrábí na bázi toxických, syntetických složek. Existují však také výrobci, kterým záleží na přirozeném způsobu využití přírodních surovin, a mezi ně se řadí i společnost ISOKOR.

Výrobní program je orientován převážně na výrobky pro domácnost, jako jsou čistidla podlahových krytin, sanity, prostředky na umývání nádobí, nábytku i hraček pro děti. Mezi nimi najdete i přípravky pro očistu čalounění a plastů uvnitř vozidla, pro mytí karosérie, čistidla spár obkladů a dlažby a netoxické rozpouštědlo vápenitých usazenin (vodního kamene) v kuchyni a koupelně.

Částí výrobního segmentu jsou i účinné desinfekční prostředky, opět stoprocentně přírodní, speciální impregnační látky s využitím nanotechnologií pro ochranu kožených, pryžových a textilních výrobků, lakovaných povrchů a skla (okenních tabulí a autoskel).

Veškeré výrobky jsou dodávány v praktickém balení obvykle ve formě koncentrátu, případně aplikátorů s rozprašovačem či dávkovačem.

2 položek celkem
GCA 250
499 Kč

ISOKOR Green Cleaner Antibacterial - koncentrát. Pro přípravu až 25 L univerzálního čisticího prostředku. Mimořádně účinná čisticí a odmašťovací schopnost. Ekologický, zdraví...

Kód: 2225
GCA 500
199 Kč

ISOKOR Green Cleaner Antibacterial s rozprašovačem k přímému použití. Mimořádně účinná čisticí a odmašťovací schopnost. Ekologický, zdraví neškodný. 100% bio, 100% eko, 100%...

Kód: 2222

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení