Isokor

Většina čisticích a desinfekčních prostředků se stále vyrábí na bázi toxických, syntetických složek. Existují však také výrobci, kterým záleží na přirozeném způsobu využití přírodních surovin, a mezi ně se řadí i společnost ISOKOR.

Výrobní program je orientován převážně na výrobky pro domácnost, jako jsou čistidla podlahových krytin, sanity, prostředky na umývání nádobí, nábytku i hraček pro děti. Mezi nimi najdete i přípravky pro očistu čalounění a plastů uvnitř vozidla, pro mytí karosérie, čistidla spár obkladů a dlažby a netoxické rozpouštědlo vápenitých usazenin (vodního kamene) v kuchyni a koupelně.

Částí výrobního segmentu jsou i účinné desinfekční prostředky, opět stoprocentně přírodní, speciální impregnační látky s využitím nanotechnologií pro ochranu kožených, pryžových a textilních výrobků, lakovaných povrchů a skla (okenních tabulí a autoskel).

Veškeré výrobky jsou dodávány v praktickém balení obvykle ve formě koncentrátu, případně aplikátorů s rozprašovačem či dávkovačem.

2 položek celkem
GCA 250
499 Kč

ISOKOR Green Cleaner Antibacterial - koncentrát. Pro přípravu až 25 L univerzálního čisticího prostředku. Mimořádně účinná čisticí a odmašťovací schopnost. Ekologický, zdraví...

Kód: 2225
GCA 500
199 Kč

ISOKOR Green Cleaner Antibacterial s rozprašovačem k přímému použití. Mimořádně účinná čisticí a odmašťovací schopnost. Ekologický, zdraví neškodný. 100% bio, 100% eko, 100%...

Kód: 2222

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem