Směs ořechů a plodů BIO

Nejprodávanější

4 položek celkem
GRIZLY Ořechový mix 1000 g
325 Kč
Kód: 006900
GRIZLY Studentská směs 1000 g
205 Kč
Kód: 0061216
Směs ořechů s mochyní BIO 500g
280 Kč
Kód: 639
zlatyvyber Kód: 9227

Vždy, když máte chuť na něco dobrého, hledáte něco na zub anebo pomýšlíte na výživnou svačinku, která by vám dodala energii, přijdou vám vhod ořechy. Jsou výživné a plné energie, a mají ještě řadu dalších prospěšných vlastností. Třeba to, že výrazně prospívají lidskému zdraví.

A především, ořechy skvěle chutnají – jsou křupavé, jemně nasládlé, mají své typické aroma, které člověk ocení hlavně u pečení. Nicméně jestliže nám záleží na jejich hodnotě pro zdraví, měli bychom je konzumovat jen tak – syrové, respektive šetrně a přirozeně usušené.

Pestrá a křupavá směs ořechů vám přijde vhod!

Právě směs ořechů se tak může stát tou pravou svačinkou, kterou budete mít po ruce vždy, když vyrazíte na cesty anebo při sportu. Můžete je mlsat i jen tak na chuť, třeba u televize, ovšem s mírou – vždy byste měli mít na paměti, že se jedná o velice výživná semena, takže jejich pravidelná konzumace ve velkém množství by se odrazila na vaší postavě.

V každém případě, sáhnout tu a tam po směsi ořechů se jednoznačně vyplatí. Jsou bohatým zdrojem zdravých tuků – nenasycených mastných kyselin, i bílkovin. Obsahují cenné vitamíny (především vitamíny skupiny B, vitamín E) i minerální látky (například hořčík, vápník, železo, fosfor).

Obsah látek a jejich působení na lidské zdraví se u různých druhů ořechů liší, nicméně platí, že obecně ořechy prospívají našemu srdci i cévám, mají antioxidační účinky, a snižují hladinu cholesterolu v krvi.

Jestliže nemáte nějaký konkrétní cíl, jak podpořit své zdraví v určité oblasti anebo nepotřebujete doplnit nějaký konkrétní druh živin, pak je pro vás ideální směs ořechů 1 kg, protože právě pestrost stravy prospívá lidskému zdraví.

Ořechy obsažené ve směsi můžete konzumovat jen tak, můžete je přidávat do jídel, třeba do kaší a cereálií, anebo je můžete využívat na pečení.

Semena pocházející z bio produkce jsou zárukou skvělé kvality a dokonalé chuti.