Neera detox

Nejprodávanější

Neera detox kúra výhodné balení
 
1 890 Kč
Neera detox kúra sedmidenní
 
990 Kč
Neera detox kúra třídenní
 
590 Kč
Neera detox kúra desetidenní
 
1 520 Kč
4 položek celkem
Neera detox kúra výhodné balení
1 890 Kč
Kód: 711
Neera detox kúra sedmidenní
990 Kč
Kód: 705
Neera detox kúra třídenní
590 Kč
Kód: 702
Neera detox kúra desetidenní
1 520 Kč
Kód: 708

Toužíte po vnitřní očistě těla? Jestliže cítíte, že váš zdravotní stav není optimální a potřebujete se před zimou anebo naopak po zimě zbavit nahromaděných toxinů, pusťte se do toho! Několikadenní očistná kůra vašemu tělu jistě prospěje, příjemným bonusem bude ztráta tělesné hmotnosti.

Když zvolíte Neera detoxikační kúru, jistě toho nebudete litovat.

Neera detox sestává z pravidelného užívání speciálního sirupu, čisté vody, citrónu a kajenského pepře. Tato chytře vymyšlená směs pomůže zbavit vaše tělo nahromaděných toxinů a zlepšit váš zdravotní stav.

Díky užívání speciálního neera sirupu si vaše tělo na pár dní odpočine od zpracovávání pevné stravy a bude se tak moci soustředit na očistu. Detoxikační kúra podle pozorování lidí, kteří ji podstoupili, výrazně zlepšuje nejen stav trávící soustavy, ale i jater, ledvin a kůže. Navíc podporuje imunitní systém a mimo fyzického stavu zlepšuje i psychiku člověka.

Sirup neera se skládá z vysoce kvalitního javorového sirupu a mízy jihoasijské palmy arenga. Javorový sirup dodává tělu v průběhu očistné kůry energii v podobě snadno stravitelných cukrů, míza z palmy tělo vyživuje důležitými minerály. Důležitou roli hraje i čerstvá citrónová šťáva, která obsahuje veliké množství vitamínu C, ten působí jako důležitý antioxidant. Kyselá citrónová šťáva má na tělo alkalizační efekt. Kajenský pepř pomáhá stimulovat metabolismus a zrychluje krevní oběh. Tyto hlavní složky jsou spolu s dostatečným množstvím čisté pitné vody základem kvalitní detoxikační kúry, po které se budete cítit jako znovuzrození.

Ideální je vytrvat a držet detoxikační kúru 7 až 10 dnů, nicméně pokud se bojíte, že tak dlouhou dobu bez pevné stravy nevydržíte, tak i kratší, třeba třídenní kúry mají smysl.

Neera detoxikační kúra zbaví váš organismus nežádoucích látek a podpoří vaši vitalitu – a to vše naprosto přirozenou cestou.