Fazole BIO

Nejprodávanější

Mungo BIO fazole na klíčení 200g
 
89 Kč
mung
 
51 Kč
3 položek celkem
Mungo BIO fazole na klíčení 200g
89 Kč

Jak správně klíčit: https://www.nakliceno.cz/kliceni-seminek/

Kód: 145
adzuki
79 Kč

Jak správně klíčit: https://www.nakliceno.cz/kliceni-seminek/

Kód: 234
mung
51 Kč
Kód: 4624

Klíčení fazolí se stalo obrovským hitem již v 90. letech, zájem veřejnosti o zdravé rostlinné klíčky podpořily i obchodní domy, které v chlazených pultech nabízely fazolky mungo. Klíčení mungo fazolí však zvládnete i sami, je to navíc operativnější a zdravější způsob, kdy máte vždy čerstvé klíčky doma. Klíčky se totiž nedoporučuje delší dobu skladovat, a to ani v chladničce.

Výhodou je také možnost pořídit si semínka z ověřených zdrojů v BIO kvalitě. BIO fazole jsou pěstované šetrným a přirozeným ekologickým způsobem, zatímco o jejich původu v supermarketech se toho příliš nedozvíte.

V popředí zájmu příznivců zdravé výživy se těší i klíčení fazolí adzuki. Mungo a adzuki jsou totiž jediné dvě odrůdy fazolí, které lze jíst v syrovém stavu včetně jejich klíčků. Jsou příbuzné spíše s hrachem a neobsahují toxické látky, které se u ostatních fazolí musí zlikvidovat výhradně namáčením a tepelnou úpravou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení