Sušený ananas

Nejprodávanější

Ananas - 250g
Ananas - 250g
Skladem
Kód: 1974
 
154 Kč
1 položek celkem

Cena

154155
1154155

Značky

Položek k zobrazení: 1
Ananas - 250g
154 Kč
Kód: 1974

Čerstvý ananas se rychle kazí a velmi rád kvasí, a jestliže se dobře nezabezpečí při transportu, nemáme z něj užitek, jaký bychom chtěli. Výhodnější je sušený ananas bez cukru. A že je sušený ananas zdraví prospěšný, o tom nepochybujte. Je skvělý pro doplnění energie v práci i při sportu, obsahuje mnoho organických minerálů, mezi nimiž vyniká vápník, železo, hořčík, zinek, síra a mangan.

Sušený ananas natural bez konzervantů a cukru se hodí jako zdravé mlsání a je mnohem lepší volbou, než běžné sladkosti ze supermarketů.

Ananas je velmi chutný, ovšem zároveň pomáhá jako silný antioxidant, obsahuje vzácný enzym bromelain a funguje také jako distributor kolagenu do kloubních chrupavek, i do spodních vrstev pokožky. Můžete jej užívat jako prevenci a podpůrný prostředek proti osteoporóze, překyselení organismu, při dně, a celkově nezdravém způsobu stravování a při sedavém zaměstnání.

Výhodou ananasu je, že chutná dětem i seniorům, kteří by si jej měli dopřávat častěji. Ocení jej i lidé se zácpou, pro jeho mírné projímavé účinky.